Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Имам си блъснат Lancer


Rado193

Препоръчано мнение

Здравейте, имам си един лансер от 1988г 1.5 двигател ... не сам поглеждал цифрите и буквите на двигателя...

значи количката ми е ударена отдясно и е смачкана от предната врата назад всичко ( като стоповете са здрави като по чудо ) ... от другата страна е пострадала задната врата и задния калник, както и задния капак се смачка (това щото облегалката на задната седалка едвам не излезна отляво)...

и в общи линии искам да ви питам какво ще е добре да направя ?

мога ли да и взема някакви пари в някоя морга ( и дали изобщо биха взели такава кола )

и дали евентуално на някои биха му трябвали останалите части от нея ...

 

ще сам ви благодарен за някоя разумна препорака какво горе доло бих могал да направя/о чаквам...

 

е маи това е, дано да съм се обяснил разбираемо ... мерси предварително :)

 

Редакция:обясни го на латиница и ти редактирах мнението за последно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добре ще е да качиш някакви снимки, за да добием по-ясна представа за състоянието на колата ти. Ако може да се оправи, като чета пораженията, би излязло доста солено, но все пак си е вариант. Важно е да не е посукана. Ако пък не ти се занимава с оправяне и имаш възможност за нова кола, което ще опре до цената за поправка на тази, ти си преценяваш де... за морга- по-добре е да продаваш на части(примерно компютърната кутия съм убеден, че веднага ще я купи някой, защото е доста проблематична при този модел). Това е от мен, но ще е хубаво да дадеш снимки. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен най-добре ще е да качиш някакви снимки, за да добием по-ясна представа за състоянието на колата ти. Ако може да се оправи, като чета пораженията, би излязло доста солено, но все пак си е вариант. Важно е да не е посукана. Ако пък не ти се занимава с оправяне и имаш възможност за нова кола, което ще опре до цената за поправка на тази, ти си преценяваш де... за морга- по-добре е да продаваш на части(примерно компютърната кутия съм убеден, че веднага ще я купи някой, защото е доста проблематична при този модел). Това е от мен, но ще е хубаво да дадеш снимки. :)

Ако стоповете стават за Лансер 90г. , ще ги взема. За моята кола цялото боядисване, а тя е доста поочукана, плюс смяна на предно стъкло ще струва около 700 лв. В този вид, в който е в момента, въпреки, че двигателят е перфектен и гори 5 на 100 дизел, просто няма кой да я купи, освен на части. Така че реших да я боядисам и да си я карам. А може някой да я хареса след боядисването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако стоповете стават за Лансер 90г. , ще ги взема. За моята кола цялото боядисване, а тя е доста поочукана, плюс смяна на предно стъкло ще струва около 700 лв. В този вид, в който е в момента, въпреки, че двигателят е перфектен и гори 5 на 100 дизел, просто няма кой да я купи, освен на части. Така че реших да я боядисам и да си я карам. А може някой да я хареса след боядисването.

 

Тая кола си е завинаги твоя! Никога няма да и вземеш добри пари, а си е хубава кола въпреки годинките. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола си е завинаги твоя! Никога няма да и вземеш добри пари, а си е хубава кола въпреки годинките. :)

Жал ми е да я оставя в автоморга, затова съм решила да я боядисам и да си я карам, докато може. Още повече, затова, че тя не се разваля. Карам я на автомонтьор само на профилактика. За 7 год. единственото, което е сменяно по нея са акумулатор , гуми и чистачки. За сравнение ще ви кажа, че преди да купим вана имахме Ауди В4 Авант. Два пъти за една година ни остави на пътя, изтече и маслото, сменихме и бензиновата помпа и още какво ли не. Отървахме се от нея по най- бързия начин.В момента сме с две коли Мицубиши, и смятаме да останем верни на марката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам си един лансер от 1988г 1.5 двигател ... не сам поглеждал цифрите и буквите на двигателя...

значи количката ми е ударена отдясно и е смачкана от предната врата назад всичко ( като стоповете са здрави като по чудо ) ... от другата страна е пострадала задната врата и задния калник, както и задния капак се смачка (това щото облегалката на задната седалка едвам не излезна отляво)...

и в общи линии искам да ви питам какво ще е добре да направя ?

мога ли да и взема някакви пари в някоя морга ( и дали изобщо биха взели такава кола )

и дали евентуално на някои биха му трябвали останалите части от нея ...

 

ще сам ви благодарен за някоя разумна препорака какво горе доло бих могал да направя/о чаквам...

 

е маи това е, дано да съм се обяснил разбираемо ... мерси предварително :)

 

Редакция:обясни го на латиница и ти редактирах мнението за последно

... според мен е по-добре да я продадеш на части- за японските автомобили трудно се намират части, камо ли пък евтини!

 

Ще я продадеш, като топъл хляб :good: ... аз лично също бих си взел нещичко от нея... но е хубаво все пак да пуснеш няколко снимки на горката колица...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще се постарая да щтракна някоя друга снимка, или може да постна една снимка от катастрофата...

иначе мисля че стоповете не са като на '90та година... тя е нещо като подобен модел на онези от 86-та с някои леко забележими разлики...

а за състоянието ... смачкани са всички врати без шофьорската(от шофьорската страна прозорците са здрави, както и предния е здрав, но не е оригинален, или поне не пише мицубиши на него), задните калници не стават(освен може би задния ляв с леко поизправяне), задния капак също и задния прозорец е счупен... другото и е здраво... има и газова, но бутилката отзад и е руска, иначе отпред е рензо ланди ... а и щях да забравя и предните седалки са целите в кръв и не знам дали изобщо да ги споменавам като части ;)

в мобиле беге продават една такава: http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&l...3019&f1=details

това го пиша за да се ориентирате за модела ...

 

е май това е за сега, остава само тия дни да се постарая за снимки евентуално...

 

а и ако знаете да ви питам за някоя морга ако се стигне до там, защото в тези общите не искат мицубиши...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питал ли си в Анкол или някоя от околните автоморги? За Анкол и една от другите знам че имат части за Colt със сигурност щото ходих преди месец. Анкол се намира по пътя за Пловдив в вилна зона Врана от дясната страна. Има си отбивка и големи надписи .. ако не караш с повече от 150 трябва да я забележиш :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

благодаря ви много , искам да помоля модератора да изтрие тази тема, защото си реших проблема с колицата ... мерси много на всички ;) ... пък ще черпя някой път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...