Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Здравейте и молба за помощ


Препоръчано мнение

Здравейте, току що се регистрирах. Притежавам Pajero 2800 TD, 1999 г. и съм много доволен от него. Досега съм имал дребни стандартни проблеми и току-що се появи нов, за който моя монтьор няма отговор. Светна ми в зелено задното дясно правоъгълниче на схемата за 4х4 на таблото. Когато включа двойното предаване на бавни, светлината угасва, но щом го изключа, след 1-2 секунди светва отново. Моля за съвет - какво би могло да означава това? Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на моето Паджеро споменатите две зелени задни правоъгълничета светят постоянно. Възможно ли е при теб на едното да е изгоряла лампичката?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и нещо карах Pajero 2.8TD и двете заднитеправоъгълничета светеха постоянно. При смяна на режима се променя и начина на светене - при 4x4 светят и четирите (поне до колкото помня).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и нещо карах Pajero 2.8TD и двете заднитеправоъгълничета светеха постоянно. При смяна на режима се променя и начина на светене - при 4x4 светят и четирите (поне до колкото помня).

 

Извинявам се, объркал съм се, лявото спря да свети. Значи ли това, че лампичката е изгоряла или има нещо по-сериозно. Ако е само лампичката, как се оправя това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, объркал съм се, лявото спря да свети. Значи ли това, че лампичката е изгоряла или има нещо по-сериозно. Ако е само лампичката, как се оправя това?

Двете задни лампички са свързани заедно, щом не ти свети едната, значи е изгоряла. Друга причина не може да има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Двете задни лампички са свързани заедно, щом не ти свети едната, значи е изгоряла. Друга причина не може да има.

 

Благодаря за отзивчивостта. Дано това да е причината, ще видя как може да се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта. Дано това да е причината, ще видя как може да се оправи.

Не е никак сложно - сваляш таблото и сменяш изгорялата крушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е никак сложно - сваляш таблото и сменяш изгорялата крушка.

 

Още веднъж ти благодаря!

Ето това карам с голямо удоволствие:

http://i784.photobucket.com/albums/yy121/koljo/Sony3032.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...