Премини към съдържание

На кой е този Галант ?


Препоръчано мнение

Колеги, днес видях един прекрасен направен галант. Просто радост за окото, та се чудех на кой от вас принадлежи.

Понеже на дясната предна врата има стикер с името на форума (демек колегата си е фен). Просто исках да кажа

че колата му е прекрасна... просто стоях и я гледах втренчено, пипната беше от всякъде. Фейслифта, цвета,

детайлите, вътре всичко.

 

Та... въпросния се намира в подземен паркинг в София кв. Гоце Делчев (или Мотописта се води не знам)

точно под един голям блок. Галанта е тъмно син sport edition поне така пише отзад, с лети джанти и

най- готиното, има си акулка отгоре. Много ме зарадва. Затъмено задно и двете странични стъкла.

Регистрацията беше нещо със 70.. не помня :) няма и да казвам.

 

Та колега, просто исках да ти кажа, евала, голяма красавица имаш!

 

Поздрави!

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакви снимки правени на возилото, защото съм сигурен че половината тук искат също да го видят.

 

Между другото от къде е закупен ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли някакви снимки правени на возилото, защото съм сигурен че половината тук искат също да го видят.

 

Между другото от къде е закупен ?

Закупен е от София и е каран преди това в РБ. Снимки нямам, но отскачам от време на време на срещите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...