Премини към съдържание

Подкрепа за японските отбори във Формула1


Препоръчано мнение

Уважаеми колеги,

 

Наричам ви така, като фен на Нисан и смятам, че японците произвеждат най-качествените и технологично напреднали автомобили поне на тази планета.

Фен съм и на Формула 1 и не само гледам ами такава битка съм подхванал във форума на списание Club F1, с претенците на единственото специализирано списани в България за Ф1, че пушек се вдига .

 

Предполагам, че списанието сте го виждли, а то е филиал на немско издание. Само 4 фена сме на Хонда там, и 2-3 на Тойота. Миналата година бях сам и бая плюнки изядох! Както е нормално за България, форума се доминира от простаци, които смятат, че Мерседес са хванали Мойсей за кайсиите! Пълни загубеняци!

 

Ако някой иска да ме подкрепи в борбата за японските отбори в Ф1- Хонда, Тойота, Супер Агури/малкият отбор на Хонда/, очаквам проявен от ваша страна интерес за да се захванем в този форум и да им разкажем играта Ще поискам подкрепа и от другите форуми от сайтовете на Хонда, Тойота, Митсубиши, Сузуки, Дайхатсу, Субару.

От Нисан сме там!

Адреса на форума:

http://clubf1.net/new/index.php

Моят адрес за евентуална връзка – euro_agency@dir.bg

 

Поздрави!

Андрей Антонов

 

NissanSkylineGT-R32-1400hp

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,..................................................................

..................................................

Както е нормално за България, форума се доминира от простаци......

............................

 

Точно затова не пиша по другите форуми , а само тук.Нищо лично колега ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...