Премини към съдържание

Проблем със спирачките


Margi

Препоръчано мнение

Колеги имам следният проблем,след смяна на предните накладки(старите бяха Акебоно и тези са същите)като натискам педала на спирачката,педала потъва почти до долу или трябва да натисна педала 2-3пъти леко и тогава да задържи.Карах колата да я видят и казаха,че може би спирачната помпа е за смяна.Може ли да ме ориентирате горе-долу за цена колата ми е Мицубиши Галант TDI 2.0 2000г.И може ли да ми кажете къде в Пловдив мога да си закарам колата да ми я прегледат основно,но някой който разбира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си от Пловдив, отиди при Милен или Марио преди да тръгнеш по "майстори" за да не те боли глава после............

пробвай първо да обезвъздушиш спир. система и тогава мисли за други работи.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Колеги имам следният проблем,след смяна на предните накладки(старите бяха Акебоно и тези са същите)като натискам педала на спирачката,педала потъва почти до долу или трябва да натисна педала 2-3пъти леко и тогава да задържи.Карах колата да я видят и казаха,че може би спирачната помпа е за смяна.Може ли да ме ориентирате горе-долу за цена колата ми е Мицубиши Галант TDI 2.0 2000г.И може ли да ми кажете къде в Пловдив мога да си закарам колата да ми я прегледат основно,но някой който разбира.

Моят проблем със сприрането беше друг, но тъй като колата е на годинки реших да сменя гумичките на спирачната помпа. Не успях да намеря точните размери на гумичките в един комплект, за което купих два. С това цената скочи на 28лв., без пазарлъци. Иначе би струвало между 10лв. и 15лв. Манипулацията отнема около 20 мин. и не изисква изключителни умения. Гледай кое, откъде сваляш - /по-добре е да ги сменяш последователно, че ако не си го правил друг път има вероятност да размениш местата им/. Обезвъздушаването трае още толкова. Късмет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че тя е жена, пък Марио и Милен са и под ръка.. Не си заслужава да си играе сама :)

А за колежката мога да добавя, като види сив Галант с монтанска регистрация.. да присветква без да се притеснява :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При условие, че тя е жена, пък Марио и Милен са и под ръка.. Не си заслужава да си играе сама :)

А за колежката мога да добавя, като види сив Галант с монтанска регистрация.. да присветква без да се притеснява :icon_blush:

За притежателите на марката.... - не би следвало да се делят на жени и мъже :)

ВСИЧКИ СА ГОЛЕМИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За притежателите на марката.... - не би следвало да се делят на жени и мъже :)

ВСИЧКИ СА ГОЛЕМИ!

 

Така е ценителя си е ценител, ама все пак.. защо да троши маникюра :rolleyes: :D

Извинявам се за отклонението от темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...