Премини към съдържание

Реактивна щанга - тампони


pafkataaa

Препоръчано мнение

Ако някой знае нещо за тези тампони,смяна ,цена.Нито ми е ясно къде се намира нито какви са тези тампони.

Помогнете МОЛЯ.Ако може с графика защото и в Workshop manual не я намирам.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните ти са по 5.58 в Евро 07. Преди два дни проверявах за Каризмата на братовчед ми. Иначе оригиналните няма да са повече от 10 лв. Смяната им е за минути, ако имаш канал - можеш да се справиш и сам, иначе къде да е ще ти вземат по 5-7 лв на тампон. Провери и биалетките на реактивната щанга, цената им е от 20 до 35 лв (Евро 07), не знам оригиналните колко ще да са. Смяната им е също проста, можеш и сам, може и в серявиз - мах 10 лв на бройка. Това са цените на сервиз в Сф, за другите места - не знам. Работата за смяната на биалетки и тампони е мах 1 час.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам, но не обещавам, че ще се получи. Иначе това е едно желязо под двигателя, напречно на автомобила. В двата края е с биалетки, а е хванато за купето с тези тампони за които питаш. Сега ще се опитам да ти пратя линк, дано успея

 

Пробвай тук:

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat?SelPrt&t=eVKzCQtSswn7UrMJOwjbMEgT6i8qC6/SCHCzCXKMsolZEtf2mW/ct3lS8gt5crN8aB4tWOmCqQTROylI0yogKNmah21487LRo8uG5GrpUwXxH70DPSseR/56cVFcThAQCbUd7p/iH8LfN4bFokb1U02Wuiz5g/pGGfPNrmxBk9B/ugV3V7Y5edhyir_bFg==&sgr=9md3R/Vnd0fTZ3dHtD0ffscmLmGlPi5CgfZ3R/dvdyf2R3dm9uVbGj9zlgW3A2KZsg==

 

 

При мен се отвори.

40 699 - тампон на реактивната щанга

40 603 - реактивна щанга

40 621 - биалетки

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...