Премини към съдържание

Space Runner


canada

Препоръчано мнение

Имам едно такова въпросче: опитах се да сваля предния прозорец но така и не успях. Някои можш ли да каже някоя хитринка как става тая работа, то така е залепено, че в акала ми не може да доиде нищо за демонтажа.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С метална струна, вкарваш и с дърпане обикаляш и се сваля ;) Не те питах - имаш ли халогени които са до мигачите - искам ги за мен, вижда се къде са до мигачите на аватара :)

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С метална струна, вкарваш и с дърпане обикаляш и се сваля ;) Не те питах - имаш ли халогени които са до мигачите - искам ги за мен, вижда се къде са до мигачите на аватара :)

 

Нямам халогени, моите са с цял мигач. А тази струна как и къде я вкарваш?

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нчмам халогени мойте са с цял мигач. а тази струна как и каде я вкарваш?

Здравей, колега. За демонтаж на челно стъкло си има специални инструменти.Въпросната струна също е специална, има режещи ръбове+ръкохватки.По добре да ти го демонтира някои които знае как, иначе вероятността да го спукате е голяма. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега.За демонтаж на челно стъкло си има специални инструменти.Въпросната струна също е специална,и ма режещи ръбове+ръкохватки.По добре да ти го демонтира някои които знае как, иначе вероятността да го спукате е голяма. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Мерси за инфото колега. А някаква идея откъде може да се вземе, закупи? Трябва ми за 1 предно стъкло да се свали .

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото колега. А някаква идея откъде може да се вземе, закупи? Трябва ми за 1 предно стъкло да се свали .

Здравеи.Провери ако имате в Пловдив магазини, където продават сервизно оборудване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...