Премини към съдържание

Навигация за спейс стар


faro

Препоръчано мнение

Благодаря за коментарите относно горивният филтър. Колата ми е спейс стар 1.3 и има оригинална навигациона система само дето не знам как работи.Можете ли да ми помогнете,мисля че трябва да се инсталира диск с програма.От къде мога да го закупя и мога ли сам да го инсталирам?

Благодаря ви !

Редактирано от jolly_roger
без елементи от маймуницата!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирай се в torrents.ru. Там видях двуслойни ДВД-та на такива програми. Едната беше за навигационна система, а другото за мултимедия.

http://picasaweb.google.bg/nikostadinov/Mi...feat=directlink

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Колеги някой да има диска с навигацията или да знае от къде мога да го изтегля. Търся за Space star 2001г. Черпя бира , може и две с кебапчета . :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

скоро и аз си купих Спей стар и съм много доволен,но и на мен ми липсва диска за навигацията :( видях ,че по-нагоре сте писали за сайта торентс.ру,но разбрах,че вече не функционира.Някой знае ли някой друг сайт,от който мога да го изтегля?колата е 2002 1,3 двигател.

Благодаря предварително:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://piratskapartia.bg/content.php?127-%C7%ED%E0%EA%EE%E2%E0-%E0%F2%E0%EA%E0-%F1%F0%E5%F9%F3-torrents.ru

 

До колкото разбрах сайта е rutracker.org , вероятно го има и другаде. Също така предполагам може и да се закупят картите, предполагам че и цената няма да ви хареса, но е добре да се провери дали има нови версии с малко по-подробната карта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги. И аз скоро взех спейс стар 1.9 d-i-d. Има оригинален диск с навигация за Германия, но при мен радиото забива когато си пожелае.Ако мога да помогна съм насреща. Пък някои ако може да даде някакво становише по моя вапрос и аз ще почерпя :P 0887521726

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте колеги! И аз съм вече собственик на Спейс стар 1.9 DiD. Търся линк към диск с карта на България за навигацията. Ще почерпя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги! И аз съм вече собственик на Спейс стар Търся линк към диск с карта на България за навигацията. или ако някой има да ми услужи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...