Премини към съдържание

Въпрос относно лампичката за двигателя на таблото


Препоръчано мнение

Привет колеги, купих си Каризма 1.9 TDI преди около половин месец! Колата я взех от приятел и е много запазена. Една сутрин ми светна лампичката за двигателя на няколко пъти. Светва и след малко изгасва. На седващият ден го направи само веднъж. След това повече не ми е светвала след като работи колата. Индикация за проблем ли е това и ако е, за какво точно става въпрос. Благодаря Ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, купих си Каризма 1.9 TDI преди около половин месец! Колата я взех от приятел и е много запазена. Една сутрин ми светна лампичката за двигателя на няколко пъти. Светва и след малко изгасва. На седващият ден го направи само веднъж. След това повече не ми е светвала след като работи колата. Индикация за проблем ли е това и ако е, за какво точно става въпрос. Благодаря Ви предварително!

 

 

Ако караш на газ не е проблем :) :icon_blush: Ако няма газ , по-добре я закарай в сервиз да я видят , може да е от много неща !

Редактирано от ceno83
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш на газ не е проблем :) :icon_blush: Ако няма газ , по-добре я закарай в сервиз да я видят , може да е от много неща !

Каква е тази газ на печка, бре Цено? :icon_doh:

Виж - че е добре да се иде в сервиз за една бърза проверка, съм съгласен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж - че е добре да се иде в сервиз за една бърза проверка, съм съгласен!

 

В Стара Загора не е много лесно да намериш наистина добър сервиз на който да се довериш напълно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, аз също имам същия проблем, имам каризма 19 тд 99 год. от една година и много често ми се вкл. тази лампа. Ходих на диагностика и ми казаха , че е от някакво жило на газта прави проблем. И варианта за поправяне е смяна на цялата помпа :( .. Също ми каза че мога да карам и така, ако не ме дразни (това не ми харесва много - но пък ЦЯЛА ПОМПА ) :icon_crying:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тогава на мен не ми е светвала, но никога не е късно. А ако ми свети често, мен лично много би ме дразнило, защото не обичам да имам проблем за който знам и да не е отстранен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...