Премини към съдържание

Galant 2.0td 94г въпрос?


Препоръчано мнение

Не те съветвам да го правиш.Мойте ги рециклираха и точно след два месеца бяха тотално разбити.Ако рециклираш,рециклирай само кривия носач,другите сменяй с нови. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не те съветвам да го правиш.Мойте ги рециклираха и точно след два месеца бяха тотално разбити.Ако рециклираш,рециклирай само кривия носач,другите сменяй с нови. :)

Става въпрос за предницата. Кривия носач този които е задния ли е? Той ми е разбит.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става вапрос за предницата.Крижия носач този които е задния ли е?той ми е разбит

За предните носачи говоря.Имаш по три носача от страна,единия от които е крив....Него можеш да рециклираш,защото няма чак такова натоварванв на него и е доста скъпичък.За другите два те съветвам нови да сложиш.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За предните носачи говоря.Имаш по три носача от страна,единия от които е крив....Него можеш да рециклираш,защото няма чак такова натоварванв на него и е доста скъпичък.За другите два те съветвам нови да сложиш.

За кривия става въпрос,знаеш ли къде мога да ги рециклирам и някаква цена ?

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за кривия става вапрос,знаеш ли каде мога да ги рециклирам и някаква цена.

Мисля,че беше около 30лв. на носач,но за съжаление не знам къде...Майстора ми ги носи някъде.Някой от колегите ще сподели :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже къде рециклират носачи в София? Благодаря предварително.

Ако са правите, сменяй ги с нови, ако са кривите, можеш да ги рециклираш при Жан на Окръжна болница и цената им е по 60 лв. на брой........

Сигурен ли си че са кривите проблема?

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са пряавите, сменяй ги с нови, ако са кривите, можеш да ги рециклираш при Жан на Окръжна болница и цената им е по 60 лв. на брой........

Сигурен ли си че са кривите проблема?

Да кривите,които са отзад,а на место ли ги сменя и ако може да ми кажеш точно къде се намира сервиза.

Редактирано от mario64
Ползвай главни букви, в началото на изречението
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...можеш да ги рециклираш при Жан на Окръжна болница и цената им е по 60 лв. на брой.......

 

Не съм доволен от Жан. Рециклирани от него носачи се наложи да се рециклират на друго място повторно. И цената беше 25 лв за носач. И до днес ги търкалям носачите из "хубавите" ни пъщита и нямам проблеми. Адреса е: караш по бул."Г. М. Димитров" и на кръстовището със "Симеоновско шосе" е насреща сервиза. Има лъскава автокъща с немски возила, има и бензиностанция и газстанция също. За един ден бяха готови.

П.П. Забравих да спомена, че цената е от юли месец миналата година :)

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм доволен от Жан. Рециклирани от него носачи се наложи да се рециклират на друго място повторно. И цената беше 25 лв за носач. И до днес ги търкалям носачите из "хубавите" ни пъщита и нямам проблеми. Адреса е: караш по бул."Г. М. Димитров" и на кръстовището със "Симеоновско шосе" е насреща сервиза. Има лъскава автокъща с немски возила, има и бензиностанция и газстанция също. За един ден бяха готови.

П.П. Забравих да спомена, че цената е от юли месец миналата година :)

Те и тия са ала бала............и аз рециклирах при тях и доста се поизложих заради тях :icon_blush: Наложи се аз да поема разходите на 5 или 6 криви носачи за по малко от 2 месеца заради оплаквания на клиенти......а и ако си забелязал ,те ги заваряват после ,а не ги капсуловат както са оригиналните, а всяка една заварка е кофти ,защото там седи тефлоновата втуклка и се нагрява сериозно, нали се сещате какво става с тази втулка?

За това от известно време насам им слагам моите си носачи ..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И по принцип забелязвам нещо друго, един път като рециклират добре носача, всичко е ок, после идваш опак там, обаче тогава,следващия път даваш им други носачи и те не ги правят както трябва и се разлопват за 1-2 месеца пак , смениш сервиза, там същото , оправят ти 2-4 носача както трябва и после сгафят............Просто вече не знам къде и какво да правим с тези неща............

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те и тия са ала бала............и аз рециклирах при тях и доста се поизложих заради тях :icon_blush: Наложи се аз да поема разходите на 5 или 6 криви носачи за по малко от 2 месеца заради оплаквания на клиенти......а и ако си забелязал ,те ги заваряват после ,а не ги капсуловат както са оригиналните, а всяка една заварка е кофти ,защото там седи тефлоновата втуклка и се нагрява сериозно, нали се сещате какво става с тази втулка?

За това от известно време насам им слагам моите си носачи ..............

Дайте идея какво да правя?За нови ми искат по 150 лв единия

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...те ги заваряват после ,а не ги капсуловат както са оригиналните, а всяка една заварка е кофти ,защото там седи тефлоновата втуклка и се нагрява сериозно, нали се сещате какво става с тази втулка?

 

Ами моите бяха капсуловани. Сега може и да са развалили качеството на работа, не знам. Не се е налагало да ползвам пак услугите им :icon_dance:

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И по принцип забелязвам нещо друго, един път като рециклират добре носача, всичко е ок, после идваш опак там, обаче тогава,следващия път даваш им други носачи и те не ги правят както трябва и се разлопват за 1-2 месеца пак , смениш сервиза, там същото , оправят ти 2-4 носача както трябва и после сгафят............Просто вече не знам къде и какво да правим с тези неща............

Мойте сигурно са били от "втората" пратка,защото знаеш в какво състояние бяха,като ги свали :) Но не знам къде ги е рециклирал оня майстор де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами моите бяха капсуловани. Сега може и да са развалили качеството на работа, не знам. Не се е налагало да ползвам пак услугите им :icon_dance:

Мисля да ги пробвам какво ще стане,ако не е добре после ще мислим нещо друго.МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ

 

Лека вечер на всички и пазете дупките по пътищата

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами моите бяха капсуловани. Сега може и да са развалили качеството на работа, не знам. Не се е налагало да ползвам пак услугите им :icon_dance:

Със сигурност са ги развалили..............до преди 6-7 месеца нямаха проблеми ,но сега........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...