Премини към съдържание

Джанти с гуми 17ки свалени от Галант, Промо


Препоръчано мнение

Здравейте, за пореден път пускам останалите ми алуминиеви джанти с гуми свалени от Галанта който ми служи вярно дълги години, но замина.. Вече седят няколко години и това не им се отразява добре, седят на сянка в мазе, но по боята има забележки, монтирани са 2 гуми на не повече от 4000км (нови са, но на снимките не се вижда добре, мога да пратя още ако се наложи) и 2 дето стават за едно лято. На снимките може да изглеждат по зле, но на живо са си екстра въпреки седенето толкова време. Със тези гуми и джанти колата возеше и седеше на пътя много по добре от 15ки и 16ки, освен драскотини нямат забележки, няма заварявано, криво и т.н. Нямам кола на коята да ги сложа и цената е близка до подарък, ЗА ГРУПАТА 300лв, само гумите съм ги взел за 230 от диана с отстъпка. Монтирани на колата и в този вид изглеждат супер, весели празници!

https://www.olx.bg/d/ad/leti-dzhanti-17ki-s-gumi-4-h-114-3-za-mitsubishi-galant-CID1243-ID8UH5X.html?bs=olx_pro_listing

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...