Премини към съдържание

Mitsubishi Colt 1.1 75 hp


Препоръчано мнение

Здравейте , от 1 месец съм собственик на този малък бръмбър и имам няколко въпроса:

1.Крайното гърне искам да го смена (решил съм сложа спортно) не защото съм състезател или колата е  бегачка , ами защото обичам звука от спортното гърне :) Някой ако знае на колко мм е крайното гърне или как да го имеря ще съм благодарен

2.Не знам друг има ли такава количка , но според мен за 75 кончета трябва да си върви прилично и да си набира , обаче моята като и подам газ и се чуди какво се случва(върви , но според мен може и по-добре) ако някой може да ми даде насока какво да проверя/сменя ще съм благодарен

3.Жената от която я взех ми каза , че са и чистили дросела някой ако може да каже къде се намира (снимка също ще свърши работа)

 

4.Като ходих да взимам частите за частично обслужване питах за комплект верига и ми казаха около 500-550 +/- някъде е заради някакво зъбно колело , дали е така ако някой е сменял нека сподели :) 

 

5.Джантите са железарки , но ми се иска за летни да и сложа лети джанти можете ли да кажете размера който може да се сложи на малкия бръмбър , като цолаж и т.н(примерно 16-17-ка)

 

Иначе за количката повече да кажа , обслужих я водна помпа,термостат,3 нови свещи (Денсо),антифриз,масло и филтри и си цъкам из Софията :D засега съм доволен пък да видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...