Премини към съдържание

Визуален тунинг на Галант.Извинявам се ако теама я има!


jvs49

Препоръчано мнение

Здравейте , ако вече има тема по този въпрос се извинявам и ще помоля само за линк към нея!Иначе това което ме интересува е следното , в интернет на някой бройки Галантове ми направиха огромно впечатление едни "добавки" на предните и задните калници , по-точно на самите вежди , те са като лайсни , който седят върху веждите и просто с тях Галанта има още по завършен вид според мен и направо ми се разтуптява сърцето , но не мога да намеря никъде нито как се казват , нито дали се продават ... , та за това реших да потърся помощ тук , ето и снимка на един Галант с такива "добавки/лайсни" върху веждите...

post-21225-057450500 1497859630_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търси VR-4, тези пластмаси на калниците са за Галант VR-4. Както и халогените са с 2 светлини за разлика от на авансовия Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с Radko - скоро беше писал, че ще се прави калъп и събира желаещи за вежди !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо по-точно , по което да се свържа с Radko , че ми излизат само 2 профила в търсачката и дава че и двата са неактивни , без теми и мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо по-точно , по което да се свържа с Radko , че ми излизат само 2 профила в търсачката и дава че и двата са неактивни , без теми и мнения.

 

 

Facebook - Радослав Димитров

Ще го познаеш по корицата на профила му - черен VR4.

Профилът му тук:

radko профил

Редактирано от Михаил Атанасов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...