Премини към съдържание

Моля за съвет за покупка на Lancer


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

 

От известно време мисля да сменя колата и както и да го мисля се спирам на Mitsubishi Lancer Sportback.

 

Харесал съм си ей тази оферта и имам няколко въпроса: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11442346956096256&slink=32dg5b

 

- Двигателя е 144 к.с. (според мен 143, защото не намирам модел с 144) 1.8 бензин - този модел с ангренажен ремък ли е или верига?

 

- Колата е 2010 година, но пък е на 75000 километра, как ви се струва цената която иска 16 700 лв.?

 

- Като я оглеждам има ли нещо специфично което задължително трябва да се види?

 

- До колкото разбрах след 2010 година Mitsubishi са пуснали нов мотор на 1.6, който бил много по-ефективен и икономичен. Някой може ли да сподели наблюдения?

 

- Този модел подходящ ли за газова уретба?

 

Благодаря предварително за информацията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

 

От известно време мисля да сменя колата и както и да го мисля се спирам на Mitsubishi Lancer Sportback.

 

Харесал съм си ей тази оферта и имам няколко въпроса: http://www.mobile.bg...56&slink=32dg5b

 

- Двигателя е 144 к.с. (според мен 143, защото не намирам модел с 144) 1.8 бензин - този модел с ангренажен ремък ли е или верига?

 

- Колата е 2010 година, но пък е на 75000 километра, как ви се струва цената която иска 16 700 лв.?

 

- Като я оглеждам има ли нещо специфично което задължително трябва да се види?

 

- До колкото разбрах след 2010 година Mitsubishi са пуснали нов мотор на 1.6, който бил много по-ефективен и икономичен. Някой може ли да сподели наблюдения?

 

- Този модел подходящ ли за газова уретба?

 

Благодаря предварително за информацията :)

 

-143 коня е

-моята туко що направи 78000 от 2010, изглеждат реални, не е лоша цената предвид , че нова беше над 30-40 000лв. и за по-малко от тия пари няма да я дам.

-Дисковете най - вероятно са криви, трепери вдигни 100 и леко натисни спирачката , ако трепери волана значи дискотете са като на висчки Лансери :-))

- за 1.6 нямам мнение, но да ти и кажа и затова купе 143 коня са на границата :-))

-Доста слагат да. (порови във форума)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...