Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Индикация за ниско налягане на гумите


Препоръчано мнение

Здравейте,

от няколко дни съм собственик на Outlander 2014 и се чудя как да се избавя от досадното съобщение на дисплея за ниско налягане на гумите.

Съобщението излиза на дисплея при налягане 2.4 атм : както в летните гуми (с които закупих автомобила) , така и за зимните (18") с които съм от вчера.

Някой може ли да помогне с информация как да се отърва от тази грешка .... дали няма настройка някъде в компютъра която да мога сам да променя ... или трябва да се обърна за компютърна диагностика в авторизиран сервиз.

Благодаря предварително,

Крум Донев

----------

доп. намерих SETTINGs менюто ... достъпно при вдигната ръчна спирачка ... и превключих от профил 1 --> 2 за контрол на налягането на гумите. Също така имаше RESET на TPMS съобщението ... което надявам се да ми е решило проблема.

YouTube --

 

Само дето книжката ми е на Датски ... и не мога да разбера какви са настройките на 2-та профила [1] и [2] за TPMS (type pressure monitoring system ... т.е. система за контрол на налягането в гумите) :)

Редактирано от Крум Донев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Профил 1 и 2 са ако имаш два комплекта джанти (за зимни и летни гуми), съответно с различни датчици за налягането да си ги сменяш.

Аз имам на pdf ръководство за експлоатация на български ако искаш мога да ти го изпратя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Профил 1 и 2 са ако имаш два комплекта джанти (за зимни и летни гуми), съответно с различни датчици за налягането да си ги сменяш.

Аз имам на pdf ръководство за експлоатация на български ако искаш мога да ти го изпратя.

 

Ще съм много благодарен ако ми го пратите на електронна поща

Благодаря

Крум Донев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...