Премини към съдържание

Купувам Мицубиши Галант 2.0 136hp


Препоръчано мнение

Здравейте! Реших да сменя марката, която използвах до сега с нещо ново за мен. И така - търся си Мицубиши Галант 2.0 136hp (тези от 1997г. - 1999г...просто не знам коя генерация се водят), бензин/газ, климатроник, ел. пакет (доколкото забелязвам всички са ел.пакет). Да няма ръжди и удари. Моля ако има някакви предложения да са само за София или Варна. Моля, ако има някакви предложения да ми пишете в темата или на имейл zlatkyy@gmail.com - прикачете снимчици и напишете цена. :) Благодаря Ви за вниманието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да сменя марката, която използвах до сега с нещо ново за мен. И така - търся си Мицубиши Галант 2.0 136hp (тези от 1997г. - 1999г...просто не знам коя генерация се водят), бензин/газ, климатроник, ел. пакет (доколкото забелязвам всички са ел.пакет). Да няма ръжди и удари. Моля ако има някакви предложения да са само за София или Варна. Моля, ако има някакви предложения да ми пишете в темата или на имейл zlatkyy@gmail.com - прикачете снимчици и напишете цена. :) Благодаря Ви за вниманието.

А колко пари си склонен да отделиш за такъв Галант?

Редактирано от seducer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така като гледам има за по 2000лв леко изгнили, които ми покриват критериите все пак (като изключим ръждата)..за 2500лв. ми я продадоха под носа - перфектна, с допълнително слагани парктроник и ксенон, така че смятам цена до 3000лв за разумна за това, което търся и предвид годините на колата. :)

Редактирано от zlatin93
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...