Премини към съдържание

Мицубиши Спейс Стар борд компютър и навигация


Препоръчано мнение

Колеги, моля помогнете..... не ми работи нито навигацията нито СД-то .... постоянно ми стои надпис постави навиг. диск.... но не чете никакви дискове.... моля да ми подскажете или да ме упътите към някой майстор в Бургас

Редактирано от Светльо Ангелов
Главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

колеги, моля помогнете..... не ми работи нито навигацията нито СД-то .... постоянно ми стои надпис постави навиг. диск.... но не чете никакви дискове.... моля да ми подскажете или да ме упътите към някой майстор в бургас

 

Колега, ако си с оригиналното радио пробвай това:

Извади СД-то и откачи всички кабели които са закачени на гърба му. (Компютъра е свързан за него и би трябвало да се рестартира)

Ако не помогне може да пробваш с изваждане на бушона, които се намира в кутията под капака( в дясно като отвориш капака)

Той е разположен на една пластмасова поставка с още 2 бушона (на теб ти трябва средния)

Издърпай цялата пластмасова стойка нагоре (малко е трудно и внимавай да не я счупиш), това трябва да изключи захранването към аудио системата, компютъра и вътрешното осветление. След около 5-10 минути натисни бушоните да си легнат в гнездата.

При мен става и по двата начина, като при първия не ми се губят стойностите които са ми в компютъра. (средна скорост/разход на 100/оставащи км.)

 

Дано съм помогнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги, моля помогнете..... не ми работи нито навигацията нито СД-то .... постоянно ми стои надпис постави навиг. диск.... но не чете никакви дискове.... моля да ми подскажете или да ме упътите към някой майстор в бургас

 

Ами постави си диск (поискай от някой който има) и ще тръгне всичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ами постави си диск (поискай от някой който има) и ще тръгне всичко.

Аз също имам едно питане за навигацията.Понеже диска ми е оргиналният и не е за БГ. някой можели да ми каже дали има начин да я подкарам ако си взема диск който да е с БГ карти и колко пари ще ми струва това, и най-важното да ли си заслужава

Редактирано от Радосвет
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...