Премини към съдържание

Помощ при по покука на Mitsubishi Space wagon 2.0 4X4


Препоръчано мнение

Здравейте,искам да закупя Mitsubishi Space wagon 2.0 4X4 и така.Ходих да гледам няколко автомобила първият отпадна поради външи забележи,но втората кола за която не мога да взема решение и която ми хареса много повече от първата имаше според мен следните забележки,да отбележа че има газов инжекцион

1-Когато запалих колата и след като поработи малко оборотите бяха нестабилни мисля че е не добре регулирана уредба

2-Като навиех до края волана колата гаснеше

3-Когато включвах на 1-ва скорост не искаше да влиза лесно леко прихъркваше и след това влизаше

4-педала на съединителя беше много мек (в сравнение с първата която гледа нейния беше твърд и отделяше отдолу)

5-при тръгване на задна в самото начало имах усещането че ръчната е дръпната

6-При ускорение на 2,3 има-е леко тресене мисля че отзад

Основните ми притеснения за тази кола са ремонт на скоростна кутия или нещо по системата 4X4.Съединителя може и да му е дошло времето за смяна това е нормално.Ще съм благодарен на всяко мнение по моя въпрос.И се надявам скоро да стана и аз притежател на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега . Като ти чета писанията за това возило ще трябва да си отделиш поне седмица ходене по майстори и така както си го описал никой не може отсега да ти каже колко парички ще ти струват ремонтите , така че не очаквай да получиш категорично мнение от хората в форума :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...