Премини към съдържание

Слагане на климатроник на Galanт


Препоръчано мнение

Колата е галант 97'г. 2.0 тди двигател и турбуто даде фира и от него омеша маслото и водата .Купих друг галант за части да му взема двигателя и се оказа че има климатроник .Та мисълта ми е много ли е играчка по ел инсталацията и купето да се сложи климатроника.Гледах по купето има дупки с тапи там където на др кола са тръбите на климатроника.С кабелите не ми е ясно да ли са ги оставили...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е галант 97'г. 2.0 тди двигател и турбуто даде фира и от него омеша маслото и водата .Купих друг галант за части да му взема двигателя и се оказа че има климатроник .Та мисълта ми е много ли е играчка по ел инсталацията и купето да се сложи климатроника.Гледах по купето има дупки с тапи там където на др кола са тръбите на климатроника.С кабелите не ми е ясно да ли са ги оставили...

 

Ако говориш за поставяне на климатроник на галант с (без) климатик. Доста голяма играчка е колега. Но не е невъзможно. Един колега от Варна се зае със задачата и наистина се оказаха прекалено много заигравките. Всичко зависи от това колко желание имаш но имай в предвид че и на ел. инсталацията трябва да добавяш кабели трябва да се смени и зад барчето кутията с клапите за топъл/студен въздух (не се сменя лесно - за да се смени трябва да свалиш арматурното табло) и управлението тъй като на климатроника клапите се управляват с моторчета а на климатика с жила, а при тях няма стойки за захващане на моторчетата, датчика за външна температура и още купища неща. Така че си прецени предварително дали си готов за приключения. Но пак казвам зависи до колко си ентусиаст.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...