Премини към съдържание

Space star 1.9 ,115k


Препоръчано мнение

Здравейте, днес закарах моят Space star на преглед и диагностика да видя в какво състояние е колата. На диагностиката ми даде грешка в ланда сондата, двигателя ми е F9Q2 някой сблъсквал ли се с този проблем и къде се намира този датчик.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здр.И при мене такава се появи тези дни.Но разбрах че такова нещо няма.Ако знаеш какво е казваи.

Редактирано от puh4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрахме :) Само че проблема сиго има и незнам какав е.И ме дразни,защото немога да исползвам палния капацитет на автомобила.Смисал че при високи обороти ми светва чека.А при ниски огасва.

Редактирано от puh4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми в този сервиз ми даде грешка р:0032 при което е сондата.Мисля да отида в сервиз на мицубиши в русе.И дасе надявам поне дами кажат кво е.Незнам иначе тука около Разград каде да отида.Това ми исписва:P0032 HO2S Heater Control Circuit висока (Bank 1 Sensor 1). Според вас какво е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря и ще проверя.Но точния проблем което днеска забелязах,че неми дава да настапя педала зада ускоря.Мога дасия карам нормално с леко подаване на гаста.И като стигне 100-110 и задахва. Отнемали педала от гаста се исключва чека и почва да набира докато я настапя повече.Общо взето паднами мошноста с 30-40%.Мен мисе струва че е от ЕРГ клапана.Колата е взета от Италия,а там се знае че не подаржат колите.Немога и един баир да кача като хората.А и разхода на горивото се дигна.И все пак ще проверя и кабелите.Много ти благодаря.

Редактирано от puh4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Излезе че проблема се оказа вакум маркуч кам турбото.Скасало се,и излязало. :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

Редактирано от puh4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...