Премини към съдържание

Продавам Мицубиши Галант 2,0 1997 136


Препоръчано мнение

Здравейте колеги :)

Колкото и да не ми се иска да се разделя с любимият автомобил, дойде и това време.

Колата е в движение, но както съм написал в описанието купето е нагнило. Колата е със сменените предни дискове ATE ( цената беше около 180 лв ) преди 1000 км, с дисковете са сменени предни и задни накладки, сменени бубини и свещи преди 5000 км, сменен бензинов филтър, термостат, тръбичките на спирачките от средата на купето до задните колела с медни преди 1000 км , колата е напълно обслужена преди 5000 км ( ролки, всички ремъци, масло, всички филтри ( с изключение на бензиновият, който беше сменен наскоро ), колата е и с газов инжекцион със сменен изпарител и филтър преди 1000 км, колата е със ксенон на късите светлини, чисто нов акумулатор купен преди 2 месеца , сменен съединител ( закс ) преди 10000 км, музика със СД JVC с флашка и задни колони пайнер. Ако се сетя за нещо друго, което е правено по колата ще дописвам, но сега излизам за работа :Д Цената, която търся за този автомобил е 1600 като подлежи на коментар. Телефон за връзка с мен 0882208896 или на ЛС.

Редактирано от social1986
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...