Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги бях се навил за инсталиране на турбо на моят атмосферен 4г63,започнах да ровя да питам тук там... Всички ми казаха едно - не се занимавай да наливаш в ГС двигател по добре си търси оригинален ГСТ инсталирвай го и от там нагоре.Ако има някой правил подобно нещо или е достатъчно наясно какво трябва и как да напише един ред.Нещата от сорта на Пасват ли планките на купето пасват ли скорости Ф5м31(оригиналните на гс 97ми набор) ще издържат ли изобщо, от там бензинова установка компютър и тн. Или пък евенуално какви ъпгрейди се нуждае колата да се натика вътре ГСТ... Изобщо всякъкви мнения за 4г63 подобрения и 4г63т са добре дошли ! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=669760759738735&set=a.506098046105008.1073741825.100001144516445&type=3&theater

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бях се навил за инсталиране на турбо на моят атмосферен 4г63,започнах да ровя да питам тук там... Всички ми казаха едно - не се занимавай да наливаш в ГС двигател по добре си търси оригинален ГСТ инсталирвай го и от там нагоре.Ако има някой правил подобно нещо или е достатъчно наясно какво трябва и как да напише един ред.Нещата от сорта на Пасват ли планките на купето пасват ли скорости Ф5м31(оригиналните на гс 97ми набор) ще издържат ли изобщо, от там бензинова установка компютър и тн. Или пък евенуално какви ъпгрейди се нуждае колата да се натика вътре ГСТ... Изобщо всякъкви мнения за 4г63 подобрения и 4г63т са добре дошли ! https://www.facebook...&type=3

 

Всичко издържа що е 4Г63 ... Купи хубава нова електроника,и всичко останало за турбиниране.Не се доверявай на части втора употреба.Всичко ново,и сглобявай прецизно без побългарявания.И задължително тря да има 2,3 свински опашки иначе няма да тръгне колата :D

Успех!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега вземаш едни стандартни бутала и биеки от турбо еклипс с ACL Racing Tri metal лагери хубава електроника и турбо кит и един кевларов съединител и си ти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...