Премини към съдържание

Търся си Донор за Климатик :) Colt IV 1.6 16v 1994 година


Препоръчано мнение

Нямам идея дали мога да ползвам за донор само същия модел, или мога да се възползвам от други модели на М. (Митсубиши). Не мога да отделя време за да си го направя сам, а и без да лъжа - нямам и знанията да го направя, но просто ми писна от тея жеги и толкова каране в тях. За в града на къси разстояния, айде, мога да го преживея, ама да караш с 130-140 км/ч с отворени прозорци 500 км ... не мога :) Моля за помощ !

Редактирано от d3v1lStaR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

Нямам идея дали мога да ползвам за донор само същия модел, или мога да се възползвам от други модели на М. (Митсубиши). Не мога да отделя време за да си го направя сам, а и без да лъжа - нямам и знанията да го направя, но просто ми писна от тея жеги и толкова каране в тях. За в града на къси разстояния, айде, мога да го преживея, ама да караш с 130-140 км/ч с отворени прозорци 500 км ... не мога :) Моля за помощ !

 

аз имам климатик мойто е 95г мога да ти го дам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

аз имам климатик мойто е 95г мога да ти го дам

Да ми го дадеш ? :)

Пуснал съм колата да се продава. И се намирам между 2 дилеми - да я продам или да и сложа климатик и да я карам докато издържи. Последния вариант ме притеснява обаче. Първо нямам никаква идея колко пари ще ми излезе, второ Мам***та и тя може и да издържи повече от мен...

Предимствата на колата са много - пъргава е, не е лакума, за годините си изглежда добре, а едно от най-доброто предимство (колкото и тъпо да звучи) не се притеснявам да я оставя където и да е, в който и да е квартал (все пак ...), и пред който и да е блок.

Другата причина за продажбата е, че все пак я карам от 2 години и нещо и като повечето хора малко или много ти омръзва :) и искам нещо различно. Другия въпрос е различно, различно, ама да не падна на някой дарак дето ще ми смуче парите да го стягам само ... :)

Колега Бидиков кажи ми цена за климатика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хем влизам във форума да видя какво става от време на време и как съм пропуснал коментара на Колегата Бидиков незнам ... доста отдавна е писал... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от монтажи много, а и нямам нужното време, инструменти, място, а може би и мерак да се занимавам с монтажа сам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че го правя по този начин, но ми трябват поне 10 публикации, за да пусна тема в раздела ПРОДАВАМ, та ето го и него :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох... те били необходими 20 броя :) е няма да ги правя тук и да си пиша сам :(

Редактирано от Светльо Ангелов
Спри със спама!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...