Премини към съдържание

Mitsubishi Eclipse


Препоръчано мнение

Здравейте на всички!Аз съм нов във форума.Надявам се да науча доста неща от вас,тъй като съм голям фен на тази марка автомобили и изобщо на японските коли.Та имам един по-конкретен въпрос.Двулмя се за покупка на кола и по-точно между mitsubishi eclipse 2000cc (150PS) GSi 93' и honda civic 5gen 1.4i(90PS)93'.Та въпроса ми е малко да ми помогнете с избора като горе долу сравнявам визия,поддръжка,разход,екстри,възможности и т.н.Благодаря ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Аз съм нов във форума.Надявам се да науча доста неща от вас,тъй като съм голям фен на тази марка автомобили и изобщо на японските коли.Та имам един по-конкретен въпрос.Двулмя се за покупка на кола и по-точно между mitsubishi eclipse 2000cc (150PS) GSi 93' и honda civic 5gen 1.4i(90PS)93'.Та въпроса ми е малко да ми помогнете с избора като горе долу сравнявам визия,поддръжка,разход,екстри,възможности и т.н.Благодаря ви.

 

Приятел..ше почна от астрата 93...значи ако я купиш нея ше ти честитя че си си купил опел и ще ти пожелая догодина да си купиш кола :D

 

Минавам на хондата.....много хубава и здрава кола стига да е японска и да не е побългарявана в някои наш сервиз като ДУНЕВ СПРТ примерно :D И все пак 1.4 и е малък двигател

 

Стигаме до mitsubishi eclipse ....много сериозна кола и много еластичен и здрав двигател...харчи около 10/12 на 100 в града....но и за нея важи същото като за хондата гледаи хубаво каво взимаш......и не забравяи, че все пак еклипса си се води спортен автомобил с спортна визия а другите са си малки градски автомобилчета

За сега това и :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕМАИ ЕКЛИПСА!

ТАКА СЕ УВЕЛИ4АВА СЕМЕИСТВОТО НИ! АЗ КАРАМ ТАКАВА ,НО ОТ 1992,ПУСТАТА ВИЗИЯ МЕ ЗАРАЗИ И ТАКА ВЕ4Е 3 ГОДИНИ СМЕ ЗАЕДНО.НЕ ,4Е НЕ СЕ РАЗБОЛЯВА ПО НЯКОГА,НО...

ЗА 3 ГОДИНИ И СМЕНИХ РЕМЪЦИТЕ,ВОДНАТА ПОМПА(ПО4НА ДА ИЗЛИЗА ПУ6ЕК НА МАГИСТРАЛАТА ОТ КАПАКА) И ЕДНА КЛЕ4КА(ПРЪ4КА),КОЯТО ПОВДИГА ЕДИНИЯ ОТ КАПАЦИТЕ ЗА ФАРОВЕТЕ.

МНОГО ЛИ Е,МАЛКО ЛИ Е НЕ ЗНАМ,НО КАТО ВИЗИЯ,МО6ТНОСТ И ВОЗИЯ Е СУПЕР!ХАР4И ПОВЕ4Е ОТ ХОНДАТА,НО Е ПО-СПОРТНА.

 

Редакция от админа - пиши с малки букви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията.Тогава да ви попитам от къде би било най-удачно да си взема еклипс да кажем:България,Германия,Италия.....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Германия и аз ще си зимам сега такъв еклипс след 96-та година.

 

Приятел..ше почна от астрата 93...значи ако я купиш нея ше ти честитя че си си купил опел и ще ти пожелая догодина да си купиш кола :D

 

Минавам на хондата.....много хубава и здрава кола стига да е японска и да не е побългарявана в някои наш сервиз като ДУНЕВ СПРТ примерно :D И все пак 1.4 и е малък двигател

 

Стигаме до mitsubishi eclipse ....много сериозна кола и много еластичен и здрав двигател...харчи около 10/12 на 100 в града....но и за нея важи същото като за хондата гледаи хубаво каво взимаш......и не забравяи, че все пак еклипса си се води спортен автомобил с спортна визия а другите са си малки градски автомобилчета

За сега това и :mitsu-smiley: :first:

Стига де, и Астрата не е лоша колица но далеч не може да се сравнява с Еклипса.

Иначе пак върви повече от Еклипса:))) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Минавам на хондата.....много хубава и здрава кола стига да е японска и да не е побългарявана в някои наш сервиз като ДУНЕВ СПРТ примерно :D И все пак 1.4 и е малък двигател

 

 

Тука грешиш хич не и е малък и с този двигател е 6ген :good: ...........то най-голямия и е 1.6 :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...