Премини към съдържание

Tърся да закупя Gалант 2.5 автоматик


Препоръчано мнение

Здравейте колеги преди време карах Галант 2.4 ГДИ и останах много доволен от колата като изключим двигателя.Сега след време реших пак да се завърна към марката и си търся галант 2.5 в6 двигател.като изисквания държа колата да е автоматик и да не е комби.Решил съм за нова година да съм намерил каквото търся за това моля да ми пишат хора които са сигурни с намеренията си за продажба.Добре ще е ако колата е около София,но ще се разкарам и до други градове.Благодаря предварително на всички молч изпращайте ми предложения със снимки.тел.0886095004 Калоян

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега хубаво търсиш да закупиш, но преди да пишеш е нужно да прочетеш правилата... Темата ти не е в праилният раздел... ето тук трява да е => http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=38 иначе успех, дано намериш Митсу

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега тази седмица четвъртък или петък ще ми пристигне от Германия, Галант 2,5 '99, черна кожа, 15" джанти, нарди волан, анти крило на багажника, металик небесно син цвят. Ако имаш интерес колата ще пристигне в София. Цената която ще и търся е около 4200лв. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...