Премини към съдържание

Гуми за Паджеро 2 дълга база 2,8


Препоръчано мнение

Колеги извинявам се за темата ,но реших да сменя гумите и в един магазин видях "медвед" я471 с размер 31/10,5/15с много хубава шарка за зимата на цена 170лева бройка .Четох за всички други ,но тези само по руски сайтове де разбрал де не. Ако има някой има наблюдения моля за мнения и коментари.Благодаря предварително!!!!!!!!!!!!!

Бих купил и 2ра употреба с подобен размер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих колата в комплект с такива гуми, но все още не съм ги пробвал. Предстои да го сторя тези дни така, че ще ти кажа след това, какви са ми впечатленията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих колата в комплект с такива гуми, но все още не съм ги пробвал. Предстои да го сторя тези дни така, че ще ти кажа след това, какви са ми впечатленията.

[/qu

Колега,поръчах си Мишелин Алпин зимни на много добра цена и ги чакам в вторник благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги извинявам се за темата ,но реших да сменя гумите и в един магазин видях "медвед" я471 с размер 31/10,5/15с много хубава шарка за зимата на цена 170лева бройка .Четох за всички други ,но тези само по руски сайтове де разбрал де не. Ако има някой има наблюдения моля за мнения и коментари.Благодаря предварително!!!!!!!!!!!!!

Бих купил и 2ра употреба с подобен размер

 

По отношението на "Медведите": сложих ги и като излязох на асфалта сина ми ме пита "Тати, защо имам чувство, че се возя в тролей?" Шума е същия!!! Над 40 вият като сибирски вълци! Общо взето не можеш да си чуеш мислите. Иначе "драпат" и което е най-странното държат добре и при поледица. Все пак- добре си сторил, че си си взел Мишелините. На мен са ми харизани заедно с джантите така, че не мога да съм недоволен. Но да даваш пари за тях- айде няма нужда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...