Премини към съдържание

Спойлер за над багажник на Аутлендър 2003 г.


Препоръчано мнение

Здравейте фенове, имам един въпрос относно неприятен шум идващ от покрива на моя Аутлендър 2003, защото имам закачени релси за багажник под които влиза въздух при по-висока скорост над 60 км/ч. и се чува свистене в купето. Искам да питам дали някой знае за дефлектори на въздух от Мицубиши и къде може да се купи подобно нещо на прилична цена? И един допълнителен въпрос, свързан със смяната на маслото и масленият филтър за този модел къде може да се намери евтина комбинация 10W 40 и подходящ филтър? Предварително благодаря на всеки който помогне по един от двата въпроса!!!

Редактирано от Mitsubishi
Правописни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,

И аз имам напречни рейки и има свистене при скорост над 60 км и то най-вече при по-рязко ускорение. Намаля значително след като уплътних отдолу релсите, понеже имаше място на улеите където се закачат механизмите за свързване към купето. Иначе има доста решения тук: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_0_18?url=search-alias%3Daps&field-keywords=thule+wind+fairing&x=0&y=0&sprefix=thule+wind+fairing . За съжаление за Европейския пазар май не всички се предлагат. Пиши ако намериш решение. Аз ако имам време ще потърся и ще ти кажа, но не вярвам да е съвсем скоро.

Успех :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове, имам един въпрос относно неприятен шум идващ от покрива на моя Аутлендър 2003, защото имам закачени релси за багажник под които влиза въздух при по-висока скорост над 60 км/ч. и се чува свистене в купето. Искам да питам дали някой знае за дефлектори на въздух от Мицубиши и къде може да се купи подобно нещо на прилична цена? И един допълнителен въпрос, свързан със смяната на маслото и масленият филтър за този модел къде може да се намери евтина комбинация 10W 40 и подходящ филтър? Предварително благодаря на всеки който помогне по един от двата въпроса!!!

 

На мен Thule-то(аеро) не ми е създавало проблем... за ски багажник.

Пробвай да сложиш гредите по назад.

А за маслото - аз слагам 5W-30

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...