Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

питане


cvetito

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

карам Каризма от 1.5 год.много съм доволна.

Имам същия проблем със превключване на пета и задна скорост и още един,който не мога да разбера ,а и съм жена,за това ще попитам хора компетентни в това отношение.

Като тръгна след покачване на оборотите и на скоростите към 70 от километража започва по-силно да бучи колата и към 75 изведнъж спира и мотора започва да си "ръмжи" отново нормално. Какво може да е.

Благодаря все пак. :)

Редактирано от tmintov
Поправка на грешки по молба на автора.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Цветито здрасти,

 

За проблемът със скоростите, предполагам си разбрала вече, едни пластинки се сменят на скоростната кутия.

Евтини са и се сменят лесно. Ако не намериш пиши на Марио да ти прати.

 

За бученето опиши по-подробно.

На коя скорост си обикновено и при какви обороти, на какъв път, съединител, гуми и окачване в какво състояние са ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Като тръгна след покачване на оборотите и на скоростите към 70 от километража започва по-силно да бучи колата и към 75 изведнъж спира и мотора започва да си "ръмжи" отново нормално. Какво може да е.

...

 

Здравей, гледам че си ми и съгражданка.. уцелила си марката :mitsu-smiley:

Кажи, кога ти се е появил проблема с бученето и от къде идва. Ако е от както си сложила зимни гуми, много вероятно е да идва и от тях.. но както каза колегата, опиши малко повечко подробности за това ръмжене. Дали си правила някакви промени преди да се появи това бучене, че ми стана и на мен интересно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...