Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За цената на Space Gear


Препоръчано мнение

Нашият ван преди 3 г. струваше 15 000 лв. В България са малко на брой такива коли. Ние я купихме от Пловдив и нямам представа как се доставят. Ако си вземеш такава кола, няма да съжаляваш. С горни скорости е, които на мен са ми по- удобни от долните. Има два акумулатора, и ми е интересно защо са два? Двигателят е 2,5 TDI и мисля, че е 140 к. с. Вози много меко, ускорява за секунди и е невероятно комфортна за всички пътници. Страхотен автомобил! Когато я взехме се качихме до Пампорово, беше навалял много сняг и пускаха до горе само джипове. Ние бяхме едни от малкото, които успяха да стигнат до горе, въпреки че не е 4WD.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте

В www.mobile.bg има една обява за Space Gear на 52000км цената е 14500лв. Смятате ли че километрите са реални? И има ли части за този модел?

Благодаря предварително. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте

В www.mobile.bg има една обява за Space Gear на 52000км цената е 14500лв. Смятате ли че километрите са реални? И има ли части за този модел?

Благодаря предварително. :rulez:

Части има не се претиснявай и не са скъпи.

Аз карам 4х4 и частите са нормални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте приятели

Поли благодаря за отговора. :drinks:

Искам да попитам още някои неща във връзка с този чудесен ван:

1. В Япония ли е произведен изцяло ?

2. Има ли нещо по-специфично при този модел?

3. Какво трябва да се гледа при евентуална покупка ( нещо по-конкретно, специфично)?

4. Цени на консумативи, които трябва да се сменят след вноса на колата?

5. Може ли да се постави нормална газова уредба или е задължително газов инжекцион? ( Цени?)

6. Кой двигател препоръчвате - 2.0 113к.с. или 2.5 TDI?

 

Благодаря предварително :rulez: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.В Япония е произведен.

2.За мен всичко по-една кола трябва да се прегледа ако е възможно или това да го направи компетентен човек.

3./4.Ми както при всеки друг автомобил нов внос:Масло-двигател,скорости,деференциали,хидравлика,спирачки.Ремъци-агренажен ремък,алтернатор и климатик,тампоните на предна и задна стабил.щанги(само по-необходимост)(ефтини са и се сменят лесно),гресиране каренцата на кардана(ако има такъв),гресиране накрайниците на кормилната рейка.И една авто мика от вътре и от вън :D

5. :icon_hmm:

6.Да ти кажа чесатно не е лекичко ванче така че от една страна ти трябва по-голям въртящ момент,но тук не искам да давам акъл.

 

 

 

ПС.Аз от мойто съм пре доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...