Премини към съдържание

Mitsubishi colt 1.6 mivec doch 4g92


Препоръчано мнение

Имам проблем със колата правих и основен ремот преди 2 седмици сега ми излезе проблема със HI TRONIK ж прежод регулаторите за мивек-а клапаните лопат много и тука ж кипар няма такива цхасти кайете ми ж бг някакакъж телефон на митсубипи да се обадя

 

мога да направя поръцхка само от япония и то цхак след 2 седмици уйас напражо незнам какжо да правя направо е непониосимо да се кара така трябва ми предстажител на българия за митсубисхи да се обадя

 

Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете купих колата преди 2 месеца точно за 2000 евро купих и нови джанти със гумите за 500 евро и още работи и ми седна на 3000 евро и сега за ремонта платих 1200 евро всичко ново със сложил и нз сега какво да правя сега ми тракат клапаните защото трябва да сменя самите клапанчета на мивек-а обаче в магазина на кипър няма и ми казаха чак от япония със поръчка и то до 2-3 седмици обаче мене ме нерви така и немога да карам а ми трябва колата много як мотор имам и не е за озхврляне хонда таип р неможе да ме бие тука всеки ми завижда за колата абе нямам думи искам ако някои знае телефон в бг на митсубиши да се обадя и да поръчам тези части УМОЛЯВАМ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!
Редактирано от Tishu
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...