Премини към съдържание

лансер 89 Помагайте !


jojojo

Препоръчано мнение

не съм щастлив да кажа ,че си взех старо м.(glx i) и че не мога да го запаля на газ(само на газ работи),когато времето е влажно и/или малко по -студено.Помагайте!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в същото положение, като теб, но си направих центровката на двигатела за газ и си сложих спортен филтър!!! :icon_bye:

Но, когато не можех да запаля на газ палех бензин, но ти май нямаш тази възможност :icon_hmm:

Аз много съм доволен от тази кола и нямам проблеми с нея!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм от София и не мога да ти препоръчам майстор, питай някой от софянците в този форум- те знаят!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако энаеш някой добър майстор кажи :help:

Аз ходя при един които е на СБА-то на Самоковско шосе (след Горубляне, като се пресече околовръсното, на 100 метра вдясно) Доволен съм от него!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ходехме там(то си е сервиз на Мицу) при един Цецо, който е баща на един мой приятел и сме доволни! Вече не караме колата там де....но все пак нали има тема за сервизите. А за газ нищо не мога да ти кажа. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Добър майстор е ето този ТУК. Само че не е точно срещу OMV, а между OMV и кръстовището на Околовръстното и Симеоновско шосе, от страната на Витоша. Има наредени 4-5 гуми една върху друга и на тях е закачена табела с №53. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ходехме там(то си е сервиз на Мицу) при един Цецо, който е баща на един мой приятел и сме доволни! Вече не караме колата там де....но все пак нали има тема за сервизите. А за газ нищо не мога да ти кажа. :)

Е аз за газ говоря, там отделно си има и сервиз за Мицубиши, но има и газаджия при него ходя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...