Премини към съдържание

Благодарности!


Препоръчано мнение

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 218
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Благодаря на Вики ( TASSO) на Тишу (Tishu) и на Любо (Lyubo Dimitrov)

за всичко, което правят за форума и сайта! :icon_clap:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Вики ( TASSO) на Тишу (Tishu) и на Любо (Lyubo Dimitrov)

за всичко, което правят за форума и сайта! :icon_clap:

 

Еее...всички сме им благодарни :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее това стана прекалено официално сега.. могли - помогнали. Аз също съм благодарен на много хора от форума, който са ми предлагали помощ и подкрепа. Радвам се, че в студения свят има топло място събрано тук сред нас :yes3:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Еее...всички сме им благодарни :)

 

Специално ти благодаря за страхотното лого във фейса! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Искам да изкажа огромна благодарност към колегата Искрен от Варна- много отзивчив колега и прекрасен професионалист в сферата си! :mitsu-smiley:

Желая му много успехи в личния и професионален живот! :first::thx:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еех, няма защо Светле! Готов съм да бъда полезен, с каквото мога, на всеки колега от форума при нужда.

Радвам се, че си останала доволна и знаеш, че винаги можеш да разчиташ на мен. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи нещо, което, колкото и да е невероятно, показва, че ВСЕ ОЩЕ СА ОСТАНАЛИ ЧОВЕЦИ !!!

Искам да изкажа благодарността си за ЧОВЕКА :icon_n_king: , който днес вчера/днес е намерил талона на колата /не :mitsu-smiley:-то/, отишъл е до блока /по адреса в талона/ и го е пуснал в пощенската кутия. :icon_clap:

Да е здрав и късметлия :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодарност за колегата Рангел Симов за отстъпката при закупени гуми. :drinks:

Благодарности и от мен на Рангата :icon_clap: Днес и аз си купих гуми, с негова помощ на много добра цена :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да благодаря на колегата lancer4x4, защото:

- много пъти ми е помагал със съвети на ЛС, когато съм изпадал в ситуации, в които не мога да се справя сам (в технически план :D);

- обясненията му са изчерпателни - всъщност това е в резултат на моето техническо невежество; повечето хора, когато стане нужда да се обяснява на техн. неграмотен човек, се отказват :D;

 

Радвам се, че има такава тема "Благодарности", все пак думичките "Благодаря" и "Извнявай" все по-трудно излизат от нашата уста... а не бива. Сега мисля, че трябва и темичка "Извинения" - ще настане духовно пречистване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

БЛАГОДАРЯ на всички приятели, който намериха време, да ме посетят в труден за мен момент.

Сещам се за една поговорка..., та спрямо нея аз трябва да съм страхотен човек, понеже имам страхотни приятели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте на всички колеги!

Искам да изкажа благодарноста си към Пламен,който върна живота на мицуто ми-Spase Runner!

В понеделник колата ми тотално умря! Замина и комутатора!

Задърпах я при DJ-я,и днес отново съм на пистата!

Човека има златни ръце!!!

Благодарностти още веднъж!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 4 седмици ...

Благодаря на Ваньо от Севлиево!!!

Реагира светкавично и ми спести куп досадни процедури....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_n_blusha.gif

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря на Светльо. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

За търпението с което откликва на досаждането ми....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Искам да благодаря на Любо от София (отдолу Южен парк по разбитото пътче до бензиностанция Еко) за перфектно свършената работа с бомбетата и веждата, и въпреки проблемите с които се сблъска (много, много ръжди отдолу праговете и задната броня), успя да закърпи всичко и да постегне каквото може. :first:

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Любо от София (отдолу Южен парк по разбитото пътче до бензиностанция Еко) за перфектно свършената работа с бомбетата и веждата, и въпреки проблемите с които се сблъска (много, много ръжди отдолу праговете и задната броня), успя да закърпи всичко и да постегне каквото може. :first:

 

Колега отиди запали една свещ, че явно си голям късметлия. Възползвал съм се от услугите на Любо. Той е от любимият ми тип "майстори". Показах му колата като имах само два въпроса - колко ще струва и кога ще е готова. Държа да отбележа, че пазар за цената с майстор никога не правя. Каза ми цена и приблизително кога ще е готова (един, два дена закъснение нормално да има). В последствие цената се вдигна и закъсня с десетина дни. За капак на всичко като беше "готова", отивам да си я взема и какво да видя - боята по всички детайли матова. Аз гледам като гръмнат, а той като ме видя ми вика : "Докарай я след няколко дни и ми я остави за 2 дни и ще я оправим". Та така с този "майстор".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Иво Ленков, че монтира професионално и компетентно газова инсталация на колата ми.

Най-накрая след 2 газови, мъките ми приключиха! :icon_thumbup:

Благодаря на Пламен (DJ Tymbi) и Ратола (Росен Лашов) за разрешаване на проблема с токовете. :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря на Любо Димитров и на Жоро Топалигов за подарените гарнитурки, които с удоволствие смених. Търся някой още да ми подари :icon_blush: един о-ринг за капака на предната глава на галанта или да ми сподели откъде да си го купя за нормалната му стойност :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато усещането за групова принадлежност е водещо в отношенията,помощта е нещо обичайно.Когато и с каквото мога!Пак заповядай! А,за О-пръстена,само дай размери.

  • Положителен вот 5
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Искам да изкажа изключително благодарности на DqdoMraz (Митко), днес ми отдели 2 часа в СЪБОТА и ми оправи навигацията ( демек сложи ми БГ карта ), за което БС ми искаха над 550лв :). Освен това ми ъпдейт всичко на МАКС + ми направи ДВД-то да не изключва в движение и това всичкото за едно "БЛАГОДАРЯ". Отново хиляди благодарности!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам да благодаря на Любо Димитров, че вчера по спешност ми помогна в София :worthy: както и на сенсея, който се отзова и предложи помощта си :worthy: Живи и здрави да сте, момци :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечни благодарности на Виктор (TASSO), че прие присърце молбата ми, загуби половината от почивния си ден

и се разходи днес до автосалон в Карлово да огледа един :mitsu-smiley: Колт.

Благодаря ти Приятелю!

Знай че, винаги съм насреща ако имаш нужда. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...