Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

От скоро.......


Препоръчано мнение

Здравейте уважаеми колеги, от скоро съм горд собственик на Space Wagon. Изключително приятно съм изненадан от първия японски автомобил в моя живот, до момента съм карал само немски автомобили и смятах че са най-добрите, оказа се че съм бил в грешка. Колата е с 2.0 турбо дизелелов двигател с разход от 8 на 100, изработена от качествени материали и добре измислена с много място за деца и кучета, надявам се да не се чупи много. Хубаво е че такъв хубав форум съществува и възникнат ли проблеми ще се обръщам за съвет. Пожелавам успех на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..............а честито и от мен, много късно си узрял :D но по добре късно, от колкото никога............ :D Обикновенно японските коли втора ръка, особено тук, в БГ не са в много добро състояние............това е така, защото предните собственици не се разделят с тях бързо и си ги карат както се казва "до последно" ,а и и искат доста повече пари.............това се отнася не само за мицубиши , а за всички японски коли, с други думи в Бг е по трудно да намериш читава японска кола, отколкото друга ,не японска кола........... :) Дано обаче твоя вагон :D да е по запазен от тия ,каде съм виждал, а аз съм гледал много,много такива коли, и не ми харесват ,захабени са.............. :D Ако твоята е читава и е нямало проблем някакъв, повярвай ми, с тази кола ще ти омръзне да я караш и ще я продадеш само защото ти е омръзнало......... :D Безупречна машина е........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей. Може ли да разкажеш нещо повече за твоята кола? Година на производство, километри, от къде я намери? Ако можеш да дойдеш на срещата в неделя да я видиме и да се запознаеме, ще бъде чудесно :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лесно ще разкажа, но за съжаление събота сутрин пътувам за морето и няма да мога да уважа тази среща. Та за вагона - 96 година е и е в доста прилично състояние разполагам с всички екстри без кожен салон. Вече споменах че е 2 литра турбо дизел леко спънат но аз го ползвам да си возя семейството и ме задоволява. При покупката освободих ДДС-то та и цената се върза доста приемлива. Не се сещам за друго освен да спомена че е виненочервен на цвят, което касае по скоро нежната половинка от почитателите на марката. Пожелавам безаварийно возене на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лесно ще разкажа, но за съжаление събота сутрин пътувам за морето и няма да мога да уважа тази среща. Та за вагона - 96 година е и е в доста прилично състояние разполагам с всички екстри без кожен салон. Вече споменах че е 2 литра турбо дизел леко спънат но аз го ползвам да си возя семейството и ме задоволява. При покупката освободих ДДС-то та и цената се върза доста приемлива. Не се сещам за друго освен да спомена че е виненочервен на цвят, което касае по скоро нежната половинка от почитателите на марката. Пожелавам безаварийно возене на всички. Опс пропуснах на километража пише 177 700 но сички знаеме какво се случва с километражите та не го приемам за чиста монета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Безаварийно пътуване и на теб :icon_thumbup:

Ще се запознаеме на следващата среща. Добър избор си направил. Колата е много добра като модел :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...