Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Galant Vr-4


Препоръчано мнение

  • Admin

Проблема е, че Легнум е с дясна дирекция и след влизането ни в европейския съюз може да има забрана заради безопасността.

В Русия има вече всенародни протести заради забраната от 2007-2009 година.

В България не се знае точно какво ще се случи, но е доста рисковано да се купи такава кола, защото смяната струва почти колкото един добър обикновен Галант на старо - 10-15 хил. лева.

Освен това добре си направете сметката, че части за тази кола НЯМА! Почти всичко е различно и то само оригинално от Мицубиши.

Все пак колата е уникална и неповторима. Няма друга като нея :rulez:

 

http://www.bestjapancar.com/mitsubishi1111.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заплаха за забрана и тем подобни няма да има,забрана за автомобили по-стари от 5 години също няма да има и още много други митове и легенди които се носят от уста на уста.

Интересувам се и активно разговарям с хора занимаващи се със законите и тяхното приемане.

 

 

 

ПС.Толкова лие богат Българина че да си позволи нов автомобил и да забранят каквито и да били вносове и да наложат ограничения.

Нещо подобно стана в Гърция след като стана правнопрвен член,и това беше най-голямата грешка на правителството което сега си признава.

Резултата:

Всички взимаха и продължават да взимат кредити за да погасяват други и в момента положението е направо критично.По новините вчера казаха че сега се отпускат кредити за Нова Година 1200евро,а гърците изкат 1500евро и не за да изкарат добре по-празниците,а за да си оправят други борчове.

За това е добре да се учиш от грешките на другите както направиха много други нови членове на Евро Съюза-Кипър:макар че е държава с възможности едва тази година прие ограничението за годините.Доколкото знам няма все още ограничения в Чехия,Словакия,Полша...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля, че няма да има някакви драстични ограничения, не ми харесва само това , че е с десен волан!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих си купил един vr-4,око не е тайна каква е цената!

Legnum,99,grade 3(от 5)-автомобил 4450лв.,укрепване 450лв.,транспорт 3500лв.,митни сборове 5000лв. и комисионна 1240лв.

Total:15820лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 месец ...

НЕЩО ИНТЕРЕСТНО: MITSUBISHI GALANT 2.5 VR4 Twin Turbo Type S Auto/Tip , 4 Doors, Semi-Automatic, Saloon, Petrol, P Reg , 59,000 miles, Metallic Black. Air Bags, Power Steering, Electric Windows, Electric Mirrors, Remote Central Locking, Digital Climate Control, Air Condition, Radio Cassette, Wide Screen SAT/NAV, AYC, Alloy Wheels, Boot Spoiler, Front Fog Lights, Alloy Wheels, 280 BHP, Fresh Import, P/X Finance Warranty Avalible In Door Showroom Viewing £3,995

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Заплаха за забрана и тем подобни няма да има,забрана за автомобили по-стари от 5 години също няма да има и още много други митове и легенди които се носят от уста на уста.

Интересувам се и активно разговарям с хора занимаващи се със законите и тяхното приемане.

ПС.Толкова лие богат Българина че да си позволи нов автомобил и да забранят каквито и да били вносове и да наложат ограничения.

Нещо подобно стана в Гърция след като стана правнопрвен член,и това беше най-голямата грешка на правителството което сега си признава.

Резултата:

Всички взимаха и продължават да взимат кредити за да погасяват други и в момента положението е направо критично.По новините вчера казаха че сега се отпускат кредити за Нова Година 1200евро,а гърците изкат 1500евро и не за да изкарат добре по-празниците,а за да си оправят други борчове.

За това е добре да се учиш от грешките на другите както направиха много други нови членове на Евро Съюза-Кипър:макар че е държава с възможности едва тази година прие ограничението за годините.Доколкото знам няма все още ограничения в Чехия,Словакия,Полша...

 

 

Toва със забрана за над 5 години е пълна глупост... Със сигурност не важи например за Австрия. Можеш да си внесеш всякаква кола стига да отговаря по емисии и разни други стандарти, и да мине техн. преглед. Това е дефиницията за годна кола, а не годините!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет на всички фенове на Митсубиши. Чета форума от доста време.

Прави приятно впечатление приятният и интелигентен тон специално на Галант-ната част от сайта.

 

Относно яката машинка, за която говорим.

 

Не може ли да се внесе и регистрира Галант VR-4 с малък двигател.

Истинското сърце се внася отделно или се бракува или се внася на части. С две думи внася се така, че да не се плащат налозите. След КАТ се подменят двигателя и скоростите с истинските и ... :plane: .

 

Да си призная не съм много в час с налози и данъци, но идеята едва ли е трудно осъществима,

особено в нашата мила родина. Хора се намират за всичко. Мерака е по-важен.

 

За да карам такава хала дори си мисля, че бих се навил да се съберем няколко точни юнаци и

да купим един общ дзвер. Прави се график и всеки се кефи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички фенове на Митсубиши. Чета форума от доста време.

Прави приятно впечатление приятният и интелигентен тон специално на Галант-ната част от сайта.

 

Относно яката машинка, за която говорим.

 

Не може ли да се внесе и регистрира Галант VR-4 с малък двигател.

Истинското сърце се внася отделно или се бракува или се внася на части. С две думи внася се така, че да не се плащат налозите. След КАТ се подменят двигателя и скоростите с истинските и ... :plane: .

 

Да си призная не съм много в час с налози и данъци, но идеята едва ли е трудно осъществима,

особено в нашата мила родина. Хора се намират за всичко. Мерака е по-важен.

 

За да карам такава хала дори си мисля, че бих се навил да се съберем няколко точни юнаци и

да купим един общ дзвер. Прави се график и всеки се кефи.

Най-големия проблем е да се намери VR-4 с ляв волан. Иначе може да се внесе с неговия си двигател, но без турбините и няма да се плаща акциз, а само мито и ДДС. Пък това, за общата покупка просто го забрави.

Орташката работа не е за препоръчване, ама никак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Орташката работа не е за препоръчване, ама никак!

 

Особено ако става дума за коли, жени... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нуждата Ви за собственост е прекалено силна. Още повече ако познавате точните хора всичко се намества.

 

Признавам има някои компромиси, но идеята тук е друга.

За мен е важно да карам VR-4, не да показвам каква кола имам.

 

Сега като се замисля идеята на Тодор е много добра.

Малко добра реклама. България е малка - слухове, митове и легенди обикалят за нула време.

Таксито ще е на повикване, няма да е по джоба на всеки и ... ще се избиваме кой да вземе поредния клиент.

Дори по баловете за няколко години ще изкара доста доволна сума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Нуждата Ви за собственост е прекалено силна. Още повече ако познавате точните хора всичко се намества.

 

Признавам има някои компромиси, но идеята тук е друга.

За мен е важно да карам VR-4, не да показвам каква кола имам.

 

Сега като се замисля идеята на Тодор е много добра.

Малко добра реклама. България е малка - слухове, митове и легенди обикалят за нула време.

Таксито ще е на повикване, няма да е по джоба на всеки и ... ще се избиваме кой да вземе поредния клиент.

Дори по баловете за няколко години ще изкара доста доволна сума.

:hysterical: :hysterical: Това ми хареса...готин си :good: Исакм да ми го запишете като го вкарате на мое име :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се внесе галант VR4 мога ли да исплзвам моя 2.0 тд като (донор) за да стане с ляв волан . Дали ще пасне табло ,( без уредите )парното ( само кутията) кормилна рейка с конзолата и доста други :( :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето - Любенти е готов. Още няколко човека и става работата.

 

Малко да освежим темата, че от толкова шестаци я колко облачно стана.

 

Преработката на таблото се обсъждаше в първите няколко страници на темата - запознатите казват трудна работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има различни клубове по света и се организират срещи и сбирки :D

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/vrg7.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/vrg6.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/vrg8.jpg

Ей Здравейте как сте ФЕНОВЕ нимали да си направим една збирка на галантите пък тогава ще си говорим кой най добрия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Здравейте как сте ФЕНОВЕ нимали да си направим една збирка на галантите пък тогава ще си говорим кой най добрия

да идеята не е лоша!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Здравейте как сте ФЕНОВЕ нимали да си направим една збирка на галантите пък тогава ще си говорим кой най добрия

 

Правим сбирки, национални срещи, рожденни дни на клуба и т.н.. Но всичко е за да се видим, запознаем и поговорим за любимата марка, а не за драг рейсинг, ако това имаш предвид. :) Темата в случая не е за това, а някоя като тази ТУК .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:wub:

Здравей, можеш ли да опишеш малко по-подробно какво е усещането в такава кола... :worthy:

Возия, ускорение, шум в купето, пъргавина?

Това ми е мечта!

като в влакчето на ужасите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Тука пускам няколко :mitsu-smiley: галанта VR4 които се продават . За съжаление и трите коли са с обратно джижение,но са на достъпни цени.

 

 

http://cars.rte.ie/usedcars/index.cfm?fuse...mit=Find+%3E%3E

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах линка ми направи впечатление ето тази обява http://cars.rte.ie/usedcars/index.cfm?fuse...mp;carID=615183 , такъв галант срещнах на ОМВ Пловдив когато се връщах от срещата и да ви кажа честно този направо излетя от бензиностанцията на излизане ..... :plane: Последвах го само до 150 и после отпуснах педала, оня явно реши че искам да се дърпаме :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...