Премини към съдържание

Спейс Стар-монтаж парктроник


Препоръчано мнение

Колеги, че ще има разглобяване, ще има, но помогнете с идеи за най-удачно прекарване на кабелите от 4 датчика отзад на бронята до предното стъкло и таблото на Спейс Стар.Да не загърбваме естетиката, но да е с най-малко пакости при монтажа. :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай Тошко, той скоро монтира на Каризмата. По принцип най-удобно е под мокета да се прекарат. Избираш си отляво или отдясно и пускаш кабелите по пода. Друг начин няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай Тошко, той скоро монтира на Каризмата. По принцип най-удобно е под мокета да се прекарат. Избираш си отляво или отдясно и пускаш кабелите по пода. Друг начин няма.

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

А ще ти стигне ли дължината на кабелите? Питам,просто да го имаш предвид! Успех с монтажа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дължината на кабелите споделяш от опит ли? Парктроникът ми е закупен от Мирослав-Ратола. Ако се наложи да ги наставям- със скоч предполагам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дължината на кабелите споделяш от опит ли? Парктроникът ми е закупен от Мирослав-Ратола. Ако се наложи да ги наставям- със скоч предполагам?

 

Не толкова от опит ,колкото от интересуваване (понеже и аз мислих да слагам)! Повечето комплекти които гледах са с дължина 4-5м и като почнат да се крият по пода и да обикалят, лесно ще свърши дължината (все пак колицата ти не е малка :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дължината на кабелите споделяш от опит ли? Парктроникът ми е закупен от Мирослав-Ратола. Ако се наложи да ги наставям- със скоч предполагам?

Може ли малко снимки и приложения и цена на парктроника! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От доста време се интересувам от парктроник за Вагона.

Може ли малко повече обяснения ако може.

Парктроници много - на какъв да заложа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ако си купя от Ратола парктроник там могат ли да го монтират и ако става знае ли някой колко ще ми струва това удоволствие (парктроника и монтажа), ако пък не - къде на друго място може да стане това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...