Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star - небесната звезда


Препоръчано мнение

Здравейте ! Нов съм във форума, но от 10 дни и аз съм собственик на Mitsubishi Space Star 1.3 2000 г. Прочетох доста полезни неща от форума, но при опит да изтегля ръководство на български файловете липсват. Молбата ми е ако може някой да посочи от къде мога да го намеря. Благодаря предварително !

 

Здравей колега, ъплоаднах го в DOX.bg. Заповядай линк за сваляне: Цък

Поздрави

 

П.С. Системата каза: Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Вторник 26.02.13.

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Днес някой ми е блъснал сладураната(1.9 DID 102кс,2001) на паркинга и ми е счупил задния десен стоп. Някой има ли такъв или ако знае колко струва и къде може да се намери? Ще ви бъда благодарен:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Днес някой ми е блъснал сладураната(1.9 DID 102кс,2001) на паркинга и ми е счупил задния десен стоп. Някой има ли такъв или ако знае колко струва и къде може да се намери? Ще ви бъда благодарен:)

 

Здравей колега, провери в този онлайн магазин Цък, но играй на сигурно с номер на рама...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте, колеги. От близо година избирам нов автомобил за семейството и благодарение на мненията на колегите от този прекрасен форум се спрях на Мицубиши Спейс Стар 1.3. Мисля, че направих правилния избор. От десет дни съм собственик на такъв автомобил 2001 година, доста запазен според мен и сега предстои да бъде обслужен. Доста теми прочетох във форума и навсякъде се препоръчва частите да са оригинални, но поне аз не открих какви марки се препоръчват за нашите автомобили. Имам предвид конкретно ремъци и ролки (както казва един колега "там където най-много боли"). Ако някой има информация, моля нека сподели.

Благодаря предварително на отзовалите се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги!

 

Някой може ли да ми каже какво да се гледа на този автомобил при покупка? Колата е 1.9 ДиД 115кс. (или там някъде). Скъпа ли е за поддръжка? Колко харчи? Утре 9.4.2013г баща ми се е засилил да взима една такава и ми трябват спешно отговори, тъй като нямам време за проучване.

 

Поздрави,

Николай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!

На време си се сетил да питаш все пак :-)

Относно купе и ходова част - си гледаш обичайните неща както при всеки автомобил (няма конкретни болежки ако това имаш в предвид).

По дизеловият агрегат и скоростите да кажат по- запознатите - аз съм на 95 октана + LPG ;-)

Като цяло поддръжката не е от скъпите, и от към разход съм чувал от колеги че е икономична, но си зависи и от крака на шофьора :-)

Качваш се - тестваш добре, не оставяй продавача от автокъщата да те забаламоса. Отваряй си очите и ушите. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

И да се похвалиш скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Някой може ли да ми каже какво да се гледа на този автомобил при покупка? Колата е 1.9 ДиД 115кс. (или там някъде). Скъпа ли е за поддръжка? Колко харчи? Утре 9.4.2013г баща ми се е засилил да взима една такава и ми трябват спешно отговори, тъй като нямам време за проучване.

 

Поздрави,

Николай

 

Значи си се наиграл колега. Проучване се прави от малко по-рано, независимо от колата. А дали е скъпа поддръжката на сериозните възли като съединител и турбо конректно, пожелавам ти никога да не разбереш.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ви за храната, особено на svetliof, ама няма да изпадам в подробности защо така се получава.

 

Утре ще се обадя и ще питам в един магазин относно цената за обслужване на мотора + горе споменатите турбо и съединител.

 

И все пак, благодаря за бързите отговори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/s1/1941/030125107.jpg?r=0

 

Ето ни и нас.

Красива кола колега,да си я караш със здраве и много безаварийни километри ти пожелавам! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте, колеги.

Наистина се надявам скоро да взема вече един Спейс Стар. Гледах няколко вече, но на последният видян ван ми се струва, че нямаше някакви успоредни тръбички (около 6 броя мисля), които са от ляво на двигателя ( гледан отпред). За съжаление нямам снимка на тази кола, но така ми се е запечатало в ума.

 

Може ли някой да каже за какво са тръбичките и защо евентуално някои нямат? Извинявам се, но не разбирам от коли.

 

 

двигател: 1.3 / 1999г.

post-16425-035623300 1366771487_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е ABS системата.Не на всички коли се монтират,т.е.предлагали са се като опция.

 

Благодаря, колега!

 

Малко по-рано днес го разбрах. За съжаление явно вана, който гледах няма и ABS, а и без това страдаше от някои вътрешни/външни забележки.

 

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Повече от месец си търсим Митсубиши Спейс Стар, но все не случвам на някое, което да ми хареса. В момента гледам едно тъмно синьо със софийска регистрация (частно лице в кв. Хаджи Димитър ) и бих искал да попитам дали някой от вас знае нещо за него. Дясна, предна врата/ калник е огъната малко (доколкото виждам на снимката).

 

Гледам още едно в Монтана, но цената малко ме притеснява. По-евтина е.

 

 

Проблемът е, че съм от другия край на БГ, а вече се разходих няколко пъти насам-натам.

 

Ще съм благодарен на някой съвет или информация!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

Аз пък си издирвам евтин бензинов Спейс стар в района на Пловдив, моля, ако някой има наблюдения да помогне. Засега съм се спрял на

http://www.cars.bg/c196945

и http://www.cars.bg/c227688 .

 

При огледа на една 1,8 ГДИ при паленето от ауспуха избълва доста вода, според джамбазина това си било нормално,а дали е така...

Редактирано от vins365
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

Аз пък си издирвам евтин бензинов Спейс стар в района на Пловдив, моля, ако някой има наблюдения да помогне. Засега съм се спрял на

http://www.cars.bg/c196945

и http://www.cars.bg/c227688 .

 

При огледа на една 1,8 ГДИ при паленето от ауспуха избълва доста вода, според джамбазина това си било нормално,а дали е така...

 

Здравей колега, синята изглежда добре - фешън средна конзола, в смисъл че примерно моята е стандартна. Отделно на шофьорската врата се виждат повече копчета за ел.стъкла, което говори като цяло за високо ниво на оборудване. Има си и фабрично радио. В обявата не е упомената кубатурата, но си е GDI двигател (вижда се абривиетурата на таблото на обортомера.)

 

Втората кола първи впечатления. Като моя мотор - непретенциозен, лесно се газифицира, малък данък. Купето е светло и носи на мръсотия. Нещо обаче се подава в дясно на задна врата - парче плат ли е, кръпка ли е? Лети джанти са си екстра. Като цяло за добро утро би взел след пазарене за 3 бона втората. Гледай в колата да си има резервна гума - патерица, крик и ключ за гумите. Врътки от рода на гумата я няма, да знаеш че вървят към 60-70 лв и не се намират никак лесно. Как знам ли? Бил съм на тази спирка :icon_bye:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е много прав за оборудваното.Мойта беше без крик,ключ,резервна гума.Е свали от цената но още несъм намерил резервна гума.А що се отнася за колата ,която ти е на сърце.Желая ти късмет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

изчетох доста от форума и си поиграх с търсачката, но не намирам точно описание как да нулирам показанията на компа.

По съвети описани тук задържах за няколко секунди копчето на дисплея, което е без надписи,и по време на движение и в покой, но нищо не се получава.

Разхода си седи на 4,9 l/100km, средната скорост на 51 km/h, но "оставащите" километри вече 2 пъти се сменят сами - но не при зареждане а когато те си решат.

Нещо недоумявам, а уж съм доста на ти с техниката.

Така или иначе, ще го разглобя за да презапоя дисплея, но дали е от там проблема?

Някакви идеи или инструкции?

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

как да нулирам показанията на компа.

задържах за няколко секунди копчето на дисплея, което е без надписи.

 

Здравей, точно от това копче се нулира. Няма нужда да е в движение колата /т.е. няма никакво значение дали се движиш или не/само трябва да е на контакт. Като свалите дисплея вижте дали самия бутон работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако си с оригинална музика пробвай да задържиш нутона DISP който е на касетофона или СиДи-то.... От ориналните касетофони се командват някои функции ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...