Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star - небесната звезда


Препоръчано мнение

Имам въпрос :icon_blush: Когато е дъждовно и мина през вода колата започва да свири. Свири само при потегляне и при много ниска скорост, не е постоянно, сякаш нещо, което се върти просвирава при преминаване през определено място . Прави ми впечатление, че това е при много от автомобилите, но ме интересува показател ли е за нещо или е неизбежно последствие при мокро време.

 

Хлабав ремък на генератора"динамото".

Натегни го малко и ще се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Разбрах че борд компа на space star 99g. може да прави някви тестове по колата ,някой може ли да ми помогне.че в тия руски сайтове нищо не намирам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги от няколко дена съм горд собственик на Mitsubishi Space Star 1.9 102 коня но имам проблем със разхода.Градско 6 6.5 на дълго по магистралата 5.8 6.5 скорост 120. Баща ми кара същата и каза че разхода и по малък какъв реално е разхода.Благодаря предварително.

Редактирано от kolio_p
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Четох че новите модели на Мазда ще горят по 3/100. Обаче още ги няма :(

Ти колко очакваш че ще ти гори? А пък нали се сещаш че разхода е и функция на десния крак. Ако все пак те вълнува виж тук как харчат според собствениците си в реални усложия - spritmonitor.de

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

здравейте на всички! от скоро разглеждам тези коли и ми допадат,но защо в продавани масово са с мотор1.3i нещо не е наред с тези мотори ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубава кола с малък данък!Като цяло колата си върви добре с 1,3.

прочетох всички мнения във форума и разбрах,че колите с 1.6 мотор са призведени в по -малко количествои затова рядко излизат на пазара А и те са с малък данък защото виждам,че мощността е под 100конски сили/98/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прочетох всички мнения във форума и разбрах,че колите с 1.6 мотор са призведени в по -малко количествои затова рядко излизат на пазара А и те са с малък данък защото виждам,че мощността е под 100конски сили/98/

Съвсем точно си разбрал. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!Нека и аз да ви се похваля!От няколко дни имам звездичка и не мога да и се нарадвам!Хиляди адмирации за Milen_z и колегите му от сервиза,за бързото и качествено обслужване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте и от мен!

От края на януари и аз карам Space Star 1.3 (1998).Взех го внос от Италия от горубленските къщи.

Много съм доволен от количката. Първата такава ми е та не мога да сравнявам с нещо, а и не съм карал много коли.

Безаварийна на всички! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Наскоро се сдобих с моята звездичка 1,3 16v 86hp сив металик все още я разучавам,утре ще я изпробам на дълъг път и знам само едно ще се наслаждавам на приятната емоция.Пожелавам и други да имат щастието да карат този послушен автомобил имам въпроси които за сега нямам време да задам защото ще си лягам лека вечер на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, пожелавам да имаш само приятни емоции с новата си придобивка и много безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от скоро съм регистриран и искам да се похваля че от около 30 дни съм горд собственик на Mitsubishi Space Star 1,3 - небесната звезда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и на теб колега. Качествата на Мицку сами ме убедиха в неговата надеждност. Убеден съм, че и при тебе е същото :drive:

При първоначалното обслужване смени ли и маслото в ръчната скоростна кутия?

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и на теб колега. Качествата на Мицку сами ме убедиха в неговата надеждност. Убеден съм, че и при тебе е същото :drive:

При първоначалното обслужване смени ли и маслото в ръчната скоростна кутия?

Поздрави

 

Здравейте колеги. И аз отскоро се сдобих със спейс 1.6 двигател при това купен от колега от форума. Много съм доволен и вече минах 1000 км с леки премеждия ... например някак си изгубих предния ляв мигач на магистралата около Пловдив, където са кърпежите. Направо останаха жиците да стърчат. Някой ако го намери да свирка :D

 

Това за маслото в ръчната скоростна кутия май е много спорен въпрос. Моята е на 103000км трябва ли да се сменя според вас ?

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за маслото в ръчната скоростна кутия май е много спорен въпрос. Моята е на 103000км трябва ли да се сменя според вас ?

Поздрави

Изобщо не е спорен. Производителя е изисквал да се сменя на 105000км/84м (което събитие настъпи по-напред). Вискозитета ти е SAE 75W80, а обема 3,4л.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравете от месец и аз съм горд собстевеник на Митсубиши Спейс Стар 1.3 16v 82кс. 2003г. купих си я от автокъща в Русе всичко си работи с изключение на оборотомера.Може ли да се поправи или за това ще се наложи подмяна на цялото табло. Благодаря предварително за помоща.А що се отнася до колата тя за мен е първи автомобил много си я харесвам, моля се да ми служи дълго и безаварийно,каквото и да се случи с количката ми ще направя всичко по силите си тя отново да е на пътя не в бокса.Всеки който види колата ми много я харесва,тя според мен има много приятен дизаин и оютен интериор малко твърда возия но за сметка на това стабилна.Идеална е за нашите пътища,пожелавам на всички собственици на Небесната звезда хиляди безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Току-що се присъединих и реших веднага да Ви разкажа историята ми с моето ново Мицубиши(ново,ново-2002г.)Оглеждаме с татко,разбираш ли,Мицубиши Спейс стар.Количката свети,тапицерията направо сълза.Запалихме я-пее,пък и отдавна имах мерак на дизелово Мицубиши(аз исках Каризма де,ама карай).И така-взимаме я.4400 лв-разумно!Смених и консумативите,всичко наред.Карах я има-няма 200 км и турбото изпуши.Взе да издава некав шум,подобен на виене.Неприятно.Карам я на сервиз-казват ми,нали,турбото е развалено(не разбирам много от коли и хал-хабер си нямам как може да се развали турбото,както и да е)Отивам при оня от автокъщата,щото не бяха минали и 3 дена,откак я бях купил.Оня вика "аз лично я карах тая кола преди няколко дена,всичко и беше наред"(така ше кажеш,много ясно)Почвам да мисля варианти,не мога да измисля нищо.Работата е ясна.Кихам 800лв за рециклиране на турбото(?!?),100 лв за монтаж и демонтаж,нали,и отделно разходите да изпратят турбото в София и да го върнат обратно.Дали няма да ми излезе хилядарка?Карай,живот и здраве да има.Таа по тия дни чакам да ми се обадят,че е готова,та да ходя да си взимам машината и да усетя най-после духа на Мицубиши хаха.Благодаря за вниманието :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега яко са те запалили с тия 800лв за рециклирано. Предполагам, че е F9Q турбото ако е такова ново е към 400-500 лв. Друг е въпроса, че нашите ,,майстори" ти викат ново е към 1500лв и нагоре. My link

 

Само при нас могат да те натоварят с високи цени за авточасти

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...