Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star - небесната звезда


Препоръчано мнение

Тука в Казанлък в една автокъща, покрай която минавам им бяха станали фенове и не им личеше да са блъскани или нещо такова. Фаровете ако са пласмасови като се минат с паста стават като нови, ако това те е разубедило. Има и нови фарове, не са много скъпи.

 

реших и аз да е 1.3 16в.... не съм първа младост да се "ръчкам" с него

 

Виждал съм разни пенсии да се правят на WRC пилоти, не се отказвай и от другите двигатели - колата не е малка и с малкия двигател няма да се постигне кой-знае каква икономия, по важното е да попаднеш на нещо читаво.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Горубляне продават само гробници! Феномена ми беше за едно блъснато от ляво, сменен калник мигач и фар - боята не е същия свят фаровете се различават- понеже старите са матирали, няма задни светлини .... и за това искат ... няма да казвам, но просто неходете там! Нищо нестава от този пазар!

Ех, като се почне с тези изказвания - край няма.... Моята я купих точно от Горубляне и вече 3 години и 85 000 км ми служи супер вярно! Колата е на 17 години и кой знае колко километра, внесена е от Италия и развенчава хиляда мита......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има голямо значение кой я е вкарал, дали е било на ход, автокъщата и т.н. Аз лично съм виждал в една автокъща как ги разтоварват от автовоза след пристигането им и в какво състояние са и не бих развалил мита след видяното, освен ако не я докара мой човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми с мъжа ми я гледахме и чакахме 3 месеца да и падне цената до нива, на които може да се прави пазарлък. Удобен за нас. Колата е вкарана с автовоз, тъкмо събрахме парите, отива моят човек да я взема, колата я няма...... Не ме питай как не умря. Разпитвал комшиите по Горубляне, къде е, защо е така, купи ли я някой...... Та услужлив съсед му дал телефона на Автокъща в Драгичево (софиянци знаят за какво иде реч) и като я взехме - нямаше по-щастлив човек от него. И досега е така..... Два поста по-нагоре има снимката на Ранърчето ни......

 

П.П. И както обича да казва той - отваряйте си очите и късмет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

. Моята я купих точно от Горубляне и вече 3 години и 85 000 км ми служи супер вярно! Колата е на 17 години и кой знае колко километра, внесена е от Италия и развенчава хиляда мита......

 

 

на мен лично този пазар не ми харесва! цените са доста завишени .... същият автомобил вече го купих с ~50 % по-ниска цена и в доста по-добра кондиция от друго място.....

 

и немога да разбера едно... защо в горубляне махат касет'фоните...... като от това лишават бъдещият собственик от борд компютъра? българска му работа.... колко ще спечелят от него??

гледах едно с "навигация" (италянка) ... заради "навигацията го бяха надули откъм цена яко! ..... виках си на акъла... "братче аз си имам навигация струваше ми 50 лв. от е-бай.... а ти ми товариш за ттази кола близо 1000 лева за нещо за което няма карти за българия, няма фейс и т.н......."

Редактирано от falcon74
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от една седмица заглеждам Спай Стар по Пловдивските салони и съм набелязал 2-3 може ли някой да ми каже кой може да ми помогне в огледа в Пловдив . По възможност да се иде до салона защото от салоните не са мнго услужливи да се кара колата по- надалече , почват да мрънкат то колата няма номера и тн. Ще съм много благодарен за помоща съответно ще си платя за услугата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

От седмица насам и аз се наслаждавам на Mitsubishi Space Star 1.8 GDI. Разкошна кола, попаднала в ръцете на все още не толкова ракошен шофьор :icon_blush: .

Има двама души в този форум, на които съм много благодарна. На todormitew, за търпението и желанието да ме научи да шофирам /съжалявам за нанесените от мен щети на Каризмата и на нервната му система/ и на Milen_z за съветите и първоначалната диагностика на колата, при него си заплювам място в списъка на чакащите за ремонт.

Изминах първите си 500 км с автомобила, успях и да му спукам предната гума. И сега да си дойда на въпроса- правилно ли съм разбрала, че трябва да сменя и двете предни гуми, за да не са с различно износване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

... И сега да си дойда на въпроса- правилно ли съм разбрала, че трябва да сменя и двете предни гуми, за да не са с различно износване.

Колко е спукана тази гума?Неможе ли да се оправи, ако неможе, да желателно е да са еднакви 2х2 гумите.

 

Сега здравейте на всички :)

 

Харесал съм спейс стар 2000г 1.8 GDI и ако имате желание да ми разкажете за "слабите места" на тези коли.

С Милен си писах на ЛС, но общо взето за консумативите по мотора.

 

Благодаря на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко е спукана тази гума?Неможе ли да се оправи, ако неможе, да желателно е да са еднакви 2х2 гумите.

Всеки, който я видя каза, че майсторски :rolleyes: съм я спукала и за нищо не става. Иначе и аз така си ги направих две по две, макар и за различни сезони.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро съм регистриран тук изчетох всичко относно интересуващият ме модел-Space Star.Понеже ще ми е първи автомобил и не разбирам много от коли,бих искал да помоля за помощ или съвет.Предстои ми оглед на Mitsubishi Space Star 1.6i16v 2004г.Автомобила се намира във Враца. Може ли някой колега да ми помогне идната седмица с огледа /срещу заплащане/или да ме насочите в кой местен сервиз там да я закарам.За мен сумата е голяма и не ми се рискува да купувам на сляпо.Надявам се скоро да се присъединя в отбора ви и дори да стана член на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За granity и blinder, една статия, която ми пратиха преди време от mobile.bg

Mitsubishi Space Star на старо

Исках да я кача тук, но форумът не позволява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За granity и blinder, една статия, която ми пратиха преди време от mobile.bg

Mitsubishi Space Star на старо

Исках да я кача тук, но форумът не позволява.

Добре че не съм чел тази статия преди да си купя колата -СпейСтар 1.3 2000г.

Сигурно никога нямаше да я погледна.Ама воден от правилото, че жена и кола се взимат на тъмно - никога не знаеш какво ще излезе. Грабна ми погледа и рискувах.След 6 месеца мога да кажа ,че СпейСтара определено заслужава моите адмирации.Японско качество,здравина,малко по-твъда возия от френските,сравнително добра цена,съчетавайки предимствата на вана и лимузината.Яка антикорозионна защита.За сравнение, щом някой каже, че може да има някъде части от Рено ,очаквай там да е слабото място ,за какво да говорим. Разбих за себе си и мита че Горубленските коли и вноса от Италия са провал.Дано помогна с личното си мнение при при избора на някой бъдещ колега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви за постовете.Аз съм я чел вече тази статия,но това не промени желанието ми да седна зад волана на звездичка. :mitsu-smiley:Колата която ще гледам е 02,2004 и в обявата пише климатроник и ESP а никъде другаде не срешнах друга с подобно описание.Възможно ли е все пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че не съм чел тази статия преди да си купя колата -СпейСтар 1.3 2000г.

Сигурно никога нямаше да я погледна.Ама воден от правилото, че жена и кола се взимат на тъмно - никога не знаеш какво ще излезе. Грабна ми погледа и рискувах.След 6 месеца мога да кажа ,че СпейСтара определено заслужава моите адмирации.Японско качество,здравина,малко по-твъда возия от френските,сравнително добра цена,съчетавайки предимствата на вана и лимузината.Яка антикорозионна защита.За сравнение, щом някой каже, че може да има някъде части от Рено ,очаквай там да е слабото място ,за какво да говорим. Разбих за себе си и мита че Горубленските коли и вноса от Италия са провал.Дано помогна с личното си мнение при при избора на някой бъдещ колега.

Колега напълно се присъединявам към мнението Ви. По същото време от същия пазар е закупена и моята, също внос от Италия. За сега съм много доволен от автомобила, и се надявам да е все така здрав. Желая на всички хиляди безаварийни. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодаря и на двама ви за постовете.Аз съм я чел вече тази статия,но това не промени желанието ми да седна зад волана на звездичка. :mitsu-smiley:Колата която ще гледам е 02,2004 и в обявата пише климатроник и ESP а никъде другаде не срешнах друга с подобно описание.Възможно ли е все пак.

 

колега, имам спейс стар и доста съм разглеждал информация за него, но да ти кажа не съм срещал такъв с ESP или климатроник

Аз съм си много доволен от Звездата и горещо го препоръчвам!

Бих се радвал, ако си направим среща на Спейс Стар в София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубави са звездичките!

Лощото е,че имат френски части и са сглобявани (поне моя модел) в Холандия.Абе с две думи проблемите идват от части дето не са японски,но е доста издържлива кола и за тия пари по хубава едва ли може да има,но това е мое мнение :)

Успех на всички настоящи бъдещи Спейс собственици!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хубави са звездичките!

Лощото е,че имат френски части и са сглобявани (поне моя модел) в Холандия.Абе с две думи проблемите идват от части дето не са японски,но е доста издържлива кола и за тия пари по хубава едва ли може да има,но това е мое мнение :)

Успех на всички настоящи бъдещи Спейс собственици!

 

 

Колега, частите за 1,8 GDI до една са ЯПОНСКИ :mitsu-smiley:

Една новина за мен, ВСИЧКИ ламарини по Спейс Стар са много хубаво поцинковани отдолу, затова аз лично не съм видяла ръжда по модела досега, освен ако е имало предишна интервенция със заварки някъде. Завиждайте, колеги с вежди на Галанти :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инфо за колегите:

Спейс Стар до 06.1999г- стъклени релефни фарове Хела, отделно мигача

от 06.1999 до 08.2000г. - поликарбонатни гладки фарове, отделно мигач

след 08.2000г- новите фарове - гладки поликарбонатни фар с общ мигач, новия фейс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

след 08.2000г- новите фарове - гладки поликарбонатни фар с общ мигач, новия фейс

 

Не съм съгласен с тази дата. Моята е по VIN 03.2001 , а фар и мигач са по отделно. Ето и снимка

Но не знам от кога е новия фейс :icon_blush:

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вече с всички съм съгласна :) , просто в ибей видях такова разделение на фаровете с цитирани години на моделите. Ти например с барабани ли си отзад или с дискове?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти например с барабани ли си отзад или с дискове?

Ама и с барабани ли има? Аз си мислех че всички са с дискове.

С дискове съм ама без лети джанти :rolleyes: все още но, на пролет ще поправя нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, частите за 1,8 GDI до една са ЯПОНСКИ :mitsu-smiley:

Една новина за мен, ВСИЧКИ ламарини по Спейс Стар са много хубаво поцинковани отдолу, затова аз лично не съм видяла ръжда по модела досега, освен ако е имало предишна интервенция със заварки някъде. Завиждайте, колеги с вежди на Галанти :D

 

За 1.8 не знам,но за 1.3 съм сигурен,че са сглобявани в Холандия.Специално моя модел (99г) е на платформата на Каризма,скъсена с 50 мм.Поцинковано е де що може и засега ръжди не съм имал :)

Също при мен доколкото съм чел,трансмисията е на Рено за което съжалявам,но за да бъда честен и с нея не съм имал проблеми така,че приемам че съм просто предубеден към френските коли :rolleyes:

 

п.п: това е една интересна статия посветена на Звездичката :drive:

Редактирано от lubo91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 1.8 не знам,но за 1.3 съм сигурен,че са сглобявани в Холандия.п.п: това е една интересна статия посветена на Звездичката :drive:

 

 

Японските възли и агрегати не отричат сглобяването в Холандия :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 1.8 не знам,но за 1.3 съм сигурен,че са сглобявани в Холандия.Специално моя модел (99г) е на платформата на Каризма,скъсена с 50 мм.Поцинковано е де що може и засега ръжди не съм имал :)

Също при мен доколкото съм чел,трансмисията е на Рено за което съжалявам,но за да бъда честен и с нея не съм имал проблеми така,че приемам че съм просто предубеден към френските коли :rolleyes:

 

п.п: това е една интересна статия посветена на Звездичката :drive:

 

Не се притеснявай, всички Space Star са сглобени в завода NedCar в Холандия. Но това не означава, че всички части са европейски - срещат се и японски. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...