Премини към съдържание

Mitsubishi Space Star - небесната звезда


Препоръчано мнение

ЗДРАВЕЙТЕ,

и аз си купих spase star 1.9DID 102коня и много ми харесва. Покарах я малко и съм много доволен.

Свети ми лампата на SRS как да я оправя

Редактирано от signatof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте на всички. От няколко дни с моя приятел сме собственици на Мицубиши спейс стар и сме много доволни (това е и първата ни кола). Искам да благодаря на всички, които са създали този сайт и на тези, които пишат във форума, защото много ни помогнахте да изберем правилната кола и за всичко свързано с нея. Хиляди благодарности! Следващата стъпка ще бъде ако е възможно да станем членове на клуба Мицубиши България. Много усмивки и приятен ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. От няколко дни с моя приятел сме собственици на Мицубиши спейс стар и сме много доволни (това е и първата ни кола). Искам да благодаря на всички, които са създали този сайт и на тези, които пишат във форума, защото много ни помогнахте да изберем правилната кола и за всичко свързано с нея. Хиляди благодарности! Следващата стъпка ще бъде ако е възможно да станем членове на клуба Мицубиши България. Много усмивки и приятен ден.

Поздравления за избора и добре дошли при нас! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

След дълго и мъчително ходене по автокъщите се спрях на космическата звезда. Интересното е, че я харесах по картинката в форума но какво беше разочерованието ми когато не видях кола с подлакатници. Набелязал съм си вече една която освен дребни външни забележки много ми харесва има ряз на първо четене е доста добре. Да мина на питането каде са ми подлакатниците и задната поставка за чашка имам малко дете и затова се спирам на тази японка искам и мама и малкиа да се кипрят на задните седалки.

Редактирано от milene
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
.... Да мина на питането каде са ми подлакатниците и задната поставка за чашка имам малко дете и затова се спирам на тази японка искам и мама и малкиа да се кипрят на задните седалки.

 

Някой модели са без подлакътници, особено първата генерация до 99 година.

Може ли да дадеш снимки на колата, която си харесал и коя година е по VIN?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой модели са без подлакътници, особено първата генерация до 99 година.

Може ли да дадеш снимки на колата, която си харесал и коя година е по VIN?

Много сте бързи, двигател 1.8, 122 коня на стълката пише 99г. първа регистрация 2000г. Доста рових из мобилето и не видях с подлакатници да не е екстра? Ето това намерих в нета забързо, даже дамаската е сащата смешното е че е с касетофон :icon_dance: и я продава за 6000 лв. Не е ли скъпичко? Иначе двигателят е най-читавия които съм виждал досега, същото се отнася и за дамаска копчета и др.

post-7257-1259271904_thumb.jpg

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моделът е добър, само се запознай с GDI двигателите. Ползвай търсачката, или прочети важната тема в раздел Каризма. И имай готовност да се срещаш с Милен в Пловдив.

Всичко останало са подробности.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Купих я. Колата направо мърка но има два малки проблема:

1. Нищо не разбирам от компютара (дори не мога да си зануля километража).

2. Анти блокировачната система не работи маистора каза, че било от разпределител ли е кво е Bosh 0273004322 тази джаджа заменяема ли е с други модели защото маистора иска сащата.

 

П.П. Спирачките са като на ЗИЛ жената се мъчи да изкърти предното стъкло с глава засега безуспешно :icon_rock: .

Редактирано от milene
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте на всички.Днес се регистрирах тъй като съм решен да си купя един спейс стар,след голямото умуване по сцениците съм твърдо убеден че спейс стар е моят автомобил.Спрял съм се на бензинов двигател поради недостиг на средства а и никога не съм карал дизел.По вещ в бензините.Нямам намерение да слагам газ.Бихте ли ми дали съвет какво трябва да гледам в избора на автомобил.Аз цъм автобояджия и тенекеджия,но с масло ме се цапам.Страхът ми е че автоджамбазите са големи измамници и ако можете да ми помогнете с нещо за избора ми на кола ще съм ви изкренно благодарен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, рагистрирах се току що и много харесвам този форум.

И аз имам намерение за закупуването на Space Star 1.3 16v бензин 2000г.Знае ли някой какъв разход дават тези машини?

И удачно ли е слагането на газ, задължително ли е газов инжекцион?

Моля ви ако някой знае нещо да ми помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Разход в града около 9литра/100, но все пак зависи от начина на каране. Извън градско е около 5-6 литра. Като цяло колата не е особено динамична - 14 сек до 100км/ч.

Все пак е ван и с този двигател е нормално. :)

Може да се сложи и обикновена газова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То за моженето - може да се сложи, но мощността съвсем ще падне. И други неудобства. Моят съвет е да се сложи ГИ, така ще е по-добре. Иначе - ако колегата намери 1,6 - още по-добре :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако караш в София и паднеш под 10,5 на 100 обади ми се...с тия задръствания,а и сега както сняг се сипе на фандъци просто забрави по-малко.

А за газта не мога да кажа понеже досега не съм карал кола на газ,нямам и намерение освен ако не е заводска инсталация.Много сакатлъци стават с тия бутилки.

Иначе моя Спейс Стар си е 1.3 и не върви никак зле за годинките и кубатурата си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали е защитен мотора при скъсване на агренажният ремък.

Ако можете да ми помогнете ще съм щастлива. Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте колеги от скоро имам Space Star 2003 1.9 di-d, но имам малък проблем,от някъде капе двигателно масло. Разкостихме всичко и така и не можем да разберем от къде е теча, когато работи го няма, само като е изгасена. мМоля ако някой има идея от къде може да е :) . Два дена я гледаха в сервиз и там не можаха да разберат от къде е теча, ужас направо . Иначе ванчета е перфектно. Благодаря ви предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от скоро имам Space Star 2003 1.9 di-d, но имам малък проблем,от някъде капе двигателно масло. Разкостихме всичко и така и не можем да разберем от къде е теча, когато работи го няма, само като е изгасена. мМоля ако някой има идея от къде може да е :) . Два дена я гледаха в сервиз и там не можаха да разберат от къде е теча, ужас направо . Иначе ванчета е перфектно. Благодаря ви предварително

 

Намираш голям лист /1х1 метра или по-голям/, - велпапе или амбалажна хартия, намираш гараж за 1 ден, поставяш хартията на земята и стъпваш върху нея с двете предни гуми така, че да остане под двигателя.

И на другия ден гледаш къде е капнало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Завчера си купих и аз спейс стар 1.9 DID , изминах няма и 20 км. и закъсах. Май дюзи са се спекли.Някой може ли да каже DID двигателя с дюза-помпа ли е, или не? Благодаря ви предварително.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги завчера си купих и аз спейс стар 1.9 DID , изминах няма и 20 км. и закъсах май дюзи са се спекли.Някой може ли да каже DID двигателя с дюза-помпа ли е и ли не благодаря ви предварително.

 

Отделни помпа високо налягане и инжектори - ама да се спекат и четирите :icon_hmm: :icon14:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Завчера си купих и аз спейс стар 1.9 DID , изминах няма и 20 км. и закъсах. Май дюзи са се спекли.Някой може ли да каже DID двигателя с дюза-помпа ли е, или не? Благодаря ви предварително.

 

По какво разбра, че са се спекли дюзите? Води ли я на диагностика?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Водих я на майстор това му бяха догатките преди да я отвори, беше петък вечер.

Оказа се, че са прехвърлили 2 зъба на ангренажния ремък и скъсана шпонка на колянов вал.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен прескочелите 2 зъба на ан. ремък, скъсана шпонка на разпределителен вал, пистов ремък за подмяна, обтегач за него изкривен, какво да се прави колата идва от Италия и я е карала ЖЕНА.(не съм женомразец).Митцубиши е супер

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...