Премини към съдържание

Mitsubishi Grandis-поглед отблизо


Препоръчано мнение

http://autonia.net/wp-content/uploads/2012/03/2012-Mitsubishi-Grandis.jpg

Вероятно това че е новия Грандис, който само по себе си с нищо не се различава от предшественика си, но е много труднпо да се подобри съвършенството.........Има нов екстериор или по скоро е фейслифт .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

:icon_n_king: Гледам, гледам и не мога да се нагледам.

 

И така като си гледам се навивам още повече за едно "грандис"че :icon_n_king:

 

И така с времето си изникват въпроси на които се търси отговор.

 

Интерсно ми е каква е разликата между Грандисите с цяла задна(средна) седалка и тези които са отделни. Разликата само в броя на местата ли е или има и още нещо ?

 

Моля не ме обвинявайте в повдигане на поредната тема за спора между бензина и дизела, но ме интересуват капризите на бензиновия МИВЕК и Дизеловия на VW. :icon_hmm:

 

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам да попитам, от към гледна точка на обезшумяването, до каква степен е обезшумен Грандиса ?

 

:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Искам да попитам, от към гледна точка на обезшумяването, до каква степен е обезшумен Грандиса ?

 

:icon_blush:

Ела да се повозиш на моя и да си прецениш.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Към колегите с Грандис, има ли някой с ксенон или лупи? И дайте идея къде може да се поставят дневни светлини, така като гледам само това му липсва на Грандиса :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите с Грандис, има ли някой с ксенон или лупи? И дайте идея къде може да се поставят дневни светлини, така като гледам само това му липсва на Грандиса :icon_thumbup:

 

Аз реших този въпрос с поставяне на МОДУЛ вече втора година работи без проблеми,монтираха ми го за около час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За модула лесна работата, аз се чудя къде да му поставя дневните светлини. Ако може да дадеш снимка къде са сложени при теб?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За модула лесна работата, аз се чудя къде да му поставя дневните светлини. Ако може да дадеш снимка къде са сложени при теб?

 

При мен дългите светят на 20 процента,за идея от други форуми имам Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,нов съм в форума карам ГРАНДИС на газ 2.4 автомат от известно време имам проблем с паленето,обоколих всички сервизи в Пловдив и никой не може да ми каже от къде идва проблема.Когато иска пали лесно когато иска пали трудно,няма значение топла или студена.Ако някой е имал такъв проблем моля помогнете.

 

Благодаря педварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

не се спомена,дали GRANDISa e Японец или с този дизел на Фолксваген е сглобяван някъде из Европа,като Спейс Стар /Холандия/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Само за дизеловия двигател, ако има някой колега впечатления, нека сподели разбрах, че е на фолксваген което не е чак толкова лошо ама дали е помпа дюза или комънрейл какъв разход дава и други особености...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравей колега.От две седмици имам Грандиса направо съм влюбен в него.Вчера за първи път излязох на по дълъг път и със спокойно каране 90-110 ми даде разход 6.7 говоря за дизелов двигател.Иначе градско за сега ми дава 8-9.За вървенето направо къса седалките много върви.Това са ми първите впечатления за колата за две седмици каране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 1 месец ...

Добро утро колеги. Имам един въпрос.Карам Грандис дизел-сутрин ми се запотява предния прозорец от вътре причината каква може да е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем се появава при спукано радиаторче за парно.може пробива да е малък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Няма навигация за нашия регион.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Няма навигация за нашия регион.

Моята има навигация но е само за източна европа, но ще проверя братята Руснаци дали няма да има нещо за източна европа. Между другото бутилката за газта е на мястото на резервната гума и сега съм с фитили и пяна. 300 километра с 25 литра газ как ви се струва? Смолян до бензиностанцията близо до Карнобат. Много добре се държи колата. Радвам се, че смених марката автомобил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... 300 километра с 25 литра газ как ви се струва? Смолян до бензиностанцията близо до Карнобат. Много добре се държи колата. Радвам се, че смених марката автомобил!

 

Автомобила е уникален. Моят разход измерен пълно-пълно на една и съща колонка при сходни температури при зареждане извънградско със цялото семейство и багаж за морето е точно 10лв на 100 км при цена ~0.90 лв. Градско нямам наблюдение защото ми е основно смесен цикъл шофирането!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здр колеги имам проблем с задната седалка /зад шофьорска не се заключава и варви напред назад как се сваля или ремонтира и другото което ме интересува моят грандис е с три двойни седалки мога ли да сложа цяла седалка на втория ред мога ли да ги сменя с цяла тройна седалка? Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
На 1/3/2020 at 12:19 PM , Иван Кирилов Иванов написа:

Моята има навигация но е само за източна европа, но ще проверя братята Руснаци дали няма да има нещо за източна европа. Между другото бутилката за газта е на мястото на резервната гума и сега съм с фитили и пяна. 300 километра с 25 литра газ как ви се струва? Смолян до бензиностанцията близо до Карнобат. Много добре се държи колата. Радвам се, че смених марката автомобил!

Здравей колега, какви са размерите на бутилката? 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...