Премини към съдържание

Mitsubishi Grandis-поглед отблизо


Препоръчано мнение

  • Admin

Mitsubishi Grandis е първият продукт от новото поколение на фирмата Mitsubishi. Неговата концепция New Age Premium MPV (миниван клас «премиум» от новия век) предлага модерна визия, съвършенство на формите, двигатели ново поколение MIVEC (2,4-литровият двигател MIVEC с четири клапана на цилиндър и един горен разпределителен вал) и многофункционален интериор.

Красивият и агресивен външен вид на минивана Grandis е съчетан от перфектна шумоизолация и отличен мотор с перфектна динамика. Снабден е със системи за активна и пасивна безопасност ABS, EBD, SRS (Supplemental Restraint System).

 

 

http://images08.snimka.bg/000837207.jpg 

 

000837208.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000837209.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000837214.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000837217.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000837219.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Този модел на "Мицубиши" ми е слабост. Мечтая някой ден да си го карам с огромен кеф :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Карам в момента предшественика на grandis-spase wagon наистина невероятен автомобил и си представям какво ще е усещането с grandis

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

По принцип ванчетата изглеждат тромави , но не и този .Грандиса излъчва агресия .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...
nas69 написа:
Карам в момента предшественика на grandis-spase wagon наистина невероятен автомобил и си представям какво ще е усещането с grandis

Приятели, аз го карах Грандисчето две години и не се сещам да съм влизал в сервиз освен за масла и филтри! Супер е, няма достатъчно дълъг път за тази кола! :rulez:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Мдаааааа,това е истинската машина,А, по спецификация максималната скорост на дизеловия е 197 КМ/Ч; Да ви кажа прави 209 КМ/Ч без никакъв проблем :)при около 4500 оборота.Който си купи такава кола няма да сгреши!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Ох, след жена ми и Галанта това "ванче" ми е легнало на сърцето. И както се казва, най-добрия начин да се пребориш с порока е ... да му се оттдадеш. Та съм си го заплюл за по-натам.

Днес прочетох в сп. Ауто Билд, че дизеловия двигател е на VW. Така ли е и добър ли е двигателя?

Мерси предварително и поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, след жена ми и Галанта това "ванче" ми е легнало на сърцето. И както се казва, най-добрия начин да се пребориш с порока е ... да му се оттдадеш. Та съм си го заплюл за по-натам.

Днес прочетох в сп. Ауто Билд, че дизеловия двигател е на VW. Така ли е и добър ли е двигателя?

Мерси предварително и поздрави.

Няма да сбъркаш въобще ,азвече съм на фаза "оглед и избор" ,но определено ще е бензиновия мотор 2.4 МИВЕК.............

За ВФ мотора не щем и да чувам.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сбъркаш въобще ,азвече съм на фаза "оглед и избор" ,но определено ще е бензиновия мотор 2.4 МИВЕК.............

 

:icon_clap: , сега ако кажеш, че може да се газифицира и направо ме нави :icon_dance: !!!

П.С. В немското мобиле даже видях обява за газифициран Грандис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: , сега ако кажеш, че може да се газифицира и направо ме нави :icon_dance: !!!

П.С. В немското мобиле даже видях обява за газифициран Грандис.

Оооо, ти знаеш ли какви чудесии бяха тук на компьтъра ми, 2 седмици си играх да чертаем на аутокад , адобе илюстратор и фотошопа да видя как и къде да сложа бутилката, как да седи тя................та "резах" резервоара ,че да мооже и бутилката да се побере до него.............

На този мотор може да се сложи както обикновен газов инжекцион, така и ЛПИ...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ванчетата изглеждат тромави , но не и този .Грандиса излъчва агресия .

Наистина изглежда по-агресивен, което определено ми допада. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този съм го гледал откакто го пуснаха за продажба,наистина е доста добър ,от Балчик е но....................не искам черен ,а лилав.............сега някои да не помислят че съм обратен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, обратен...... Женен си..... А жените разбират от ..... цвета на колата.... Като не е поискала червен Грандис - пак файда :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че жената няма нищо общо с избора нито за кола,нито за цвят...................така че няма с какво да се оправдавам.................. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

По принцип ванчетата изглеждат тромави , но не и този .Грандиса излъчва агресия .

Тромав ли???Ела да видиш колко е тромав, направо троши седалките като рипне, а оставя далеч назад по "леки " коли ..............иначе за агресията съм съгласен, излъчва голяма доза .........

Приятели, аз го карах Грандисчето две години и не се сещам да съм влизал в сервиз освен за масла и филтри! Супер е, няма достатъчно дълъг път за тази кола! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

На моя много бързо ( бих казал уникално бързо) минах 18000 км..........освен агр. ремъци и филтри и маслата, друго не съм пипал до сега..............а иначе с това чудо можеш 700км. пробег да направиш на един дъх , и след това като слезеш от нея да ти се иска още да караш..............

А иам ли Грандис 4х4 ?

Има да , само че не съм виждал в Европа .............а ие най високото ниво на оборудване.........Инстил...........

Мдаааааа,това е истинската машина,А, по спецификация максималната скорост на дизеловия е 197 КМ/Ч; Да ви кажа прави 209 КМ/Ч без никакъв проблем :)при около 4500 оборота.Който си купи такава кола няма да сгреши!!!

Моята я пробвах по магистралата за Пловдив ,вдигна 230 км./ч. наясно съм че там грешката е много голяма ,но все пак ..............

:icon_clap: , сега ако кажеш, че може да се газифицира и направо ме нави :icon_dance: !!!

П.С. В немското мобиле даже видях обява за газифициран Грандис.

Ми вече не искам ,а и няма нужда , при среден разход от 11л./100км. градско и от 7.5 до 9л./100км. извънградско не виждам никакъв смисъл .........

Изненадва ме само това че маржа м/у градско и извънградско е много малък .............

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що да те изненадва? Дясното ти краче като натежи - може и да ги изравниш.... при мен се получава така от време на време...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Много е добро ванчето браво. :icon_thumbup:

Да наистина е добро.Аз вече 5 години го карам и за нищо на света не искам да го сменя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина е добро.Аз вече 5 години го карам и за нищо на света не искам да го сменя

Бе и аз така си мисля,трудно ще се разделя с него..........

Само да вметна че ако е това Грандиса на ника ти ,то той е 150 коня а не 163 коня........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...