Премини към съдържание

Outlnader 2, хлопане от десния край


Препоръчано мнение

Привет, Колеги!

От две години имам Аутлендър 2-ка, фейс 2.2Did (10.2012 година.) Автомобила е закупуван от България, аз съм втори собственик. Като цяло съм много доволен от автомобила, но от около половин година се появи хлопане от десния край.

Започна се едно лутане по майстори и подменяне на части.

Общо взето подмених всичко по преницата:

Биалетки

Кормилни накрайници

Тампони стаб.щанга

Тампони макферсони

Дискове/накладки

Амортисьори - 2 пъти , първия път Каяба, а преди две седмици сложихме отново нови , този път на закс -  хлопането си остана.

Рейката е прегледана, няма луфтове и течове.

Вече се изчерпах от идей и наливане на пари за проба-грешка.

Моля за помощ! Някакви идей ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не споменавате дали са проверени и сменени носачите и техните компоненти. На носачите имате 2 тампона и един шарнир. Шарнира е най-често срещан и нормален проблем. 

Имайки предвид колко неща са подменени без да има явен резултат ми се струва че огледите и диагностицирането на проблема е неправилно.

Редактирано от MuxoB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малко развитие по темата.

Проверихме и носачите, тампоните бяха накъсани, съответно ги сменихме. Проблема не се оправи. Хлопането се чува , като е особенно изразено на легнали полицаи, сякаш някъде има луфт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са проверени, но няма никави признаци да не са раред - нито вибрация в купето ,нито излишен шум.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак ги провери. Скъсан тампон не си личи много, много.... В движение няма да го почувстваш. На легнал полицай може да притропа !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...