Премини към съдържание

Декодиране на мултимедия


Препоръчано мнение

Привет колеги, закупих преди няколко месеца Outlander III 2019 2.4 mivec внос от Америка и естествено се оказа, че мултимедията е кодирана да хваща само НЕчетни честоти на радиото, както не мога да си сменя и отмерването на мили да бъде в километри. Та въпроса ми е има ли някой преминал през същото или да ми препоръчате човек занимаващ се с тези неща, защото не искам да си слагам китайска мултимедия.

 

Благодаря предварително! 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз от две години търся някой който да пренастрои и моето радио на Европейски стандарт. Моята поне показва в км. защото е от Канада, но радиото е на Американски стандарт.

Ще следя темата, дано се появи човек който ще може да реши проблема !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно разбрах какво иска авторът на темата и какво не иска.

Все пак ще си позволя да споделя - преди повече от година на лансера сложих китайска мултимедия, която беше монтирана от сервиз, закачиха и камера за обратно виждане. Има три свободни УСБ входа, на единия работи флашка за интернет, на другия сложих TPMS с вентили на гумите, третият е свободен. А отскоро дори намерих и инсталирах приложение от гугъл плей, което замества стоковото радио на мултимедията - платено е срещу малко пари, но е зрелищно. Не мога да съм по-доволен. Готов съм да демонстрирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
На 3/29/2023 at 2:49 PM , icovucov9110 написа:

Привет колеги, закупих преди няколко месеца Outlander III 2019 2.4 mivec внос от Америка и естествено се оказа, че мултимедията е кодирана да хваща само НЕчетни честоти на радиото, както не мога да си сменя и отмерването на мили да бъде в километри. Та въпроса ми е има ли някой преминал през същото или да ми препоръчате човек занимаващ се с тези неща, защото не искам да си слагам китайска мултимедия.

 

Благодаря предварително! 

намери ли се решение на проблема, понеже и аз скоро ще поръчвам кола от САЩ? Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Ето Ви малко четиво - https://www.cp-club.ru/showthread.php?t=15033&page=3 за неразбиращите, използвайте google преводача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...