Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Добро време! Отдавна няма отговори от DJ Tymbi - работи ли още? Помага ли на хора? Искам да направя преглед на стара - нова количка, shogun sport...

https://japanautoservice.com/contact/

мин месец го проверявах там беше :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте! Може ли някой да препоръча сервиз в Благоевград? Става въпрос за оглед на Outlander втора генерация, нов внос, към който имам интерес. От Балкан стар потвърдиха, че няма представителство в Благоевград, телефона на Кар Стар (споменат в предишен отговор в темата) изглежда вече не е валиден и съответно не съществува сервиза (предполагам). Моля ако има сервиз, в който са запознати с особеностите на марката и някой има контакти или е чувал за нещо да сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте, ще си позволя да попитам отново за добър сервиз за обща авторабота в Пловдив. Собственик съм на Аутлендър 2008 2,4 бензин,автоматик,изчетох всичко за проблемите на колата,за добрите и качества. Няма нищо страшно,освен да се намери качествен сервиз. Бях в Ратола,в интерес на истината отстраниха ми проблем,за 36 лв,за който мисля,че можеха да ми взет няколко стотин. Въпреки това,някак си на мускули ми се струват там нещата,просто не ми допадна някак си. Бях при Милен. Та,ще съм Ви благодарен,защото без майстор,човек не може да се наслаждава на колата си !!!

Редактирано от jtassev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Привет,

Пиша ви, тъй като се нуждая от съвет. Обиколих много сервиза, но явно не могат да ми помогнат.

Притежавам Mitsubishi Carisma 2001 GDI . Малко е стара, но ми върши страхотна работа.

Един от неразрешимите проблеми са спирачките. Педала потъва, когато го натискам, иначе спира :).

Другият промблем е, че се чува странно щракане от таблото, когато променям температурата от "врътката".

Въпросът ми е, дали можете да ми препоръчате сервиз/сервизи, които имат опит с тези проблеми?

Става въпрос за град София .

Редактирано от Nikola Ivanov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Привет, имам в некои моменти стържене и незапалване на Грандис Дизел (ДИД, 136 к.с.). Особено при затоплен двигател. Маховикът е сменен, стартера прегледан (сменени всички сменяеми части). Почва вече да "износва" и части от зъбите на маховика. Може ли да е от сменения маховик (ЛУК) или е от стартера или друго. Къде може да е проблема. Видял съм се в чудо. Моля споделете ако сте имали подобно явление. Благодаря.

Редактирано от mitko020464
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

Много години подред ползвам сервиза на Ем Комплект 33 в Павлово

http://emk-service.com/bg/avtoserviz-pavlovo

Нямат грешка - изключително почтени са и работят безупречно.

Проверени са през годините от нас и са доказани професионалисти.

Внимавай да не избереш другия Ем Комплект, който е от дясно точно срещу тях. Имената са сходни, но нямат нищо общо.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя и аз един плюс за ЕМ Комплект вече няколко пъти правя меки връзки и задно гърне смених. Човека направи всичко по силите си да ми нагласи ауспуха както е стандартно. Работят страхотно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Аз правих гърне в Крафт между Бояна и Драгалевци и останах доволен... знам, че и в Дружба работят добре, но за съжаление не се сещам за нищо около Надежда. 

Иначе аз да попитам - заби се рапидка в центъра на една от гумите ми, на възможно най-удачното място за ремонт - тъй като бях на път отидох в първата гумаджийница (в Благоевград), уж оправиха, но след няколко дни пак започна да спада. Чудя се къде да отида в София да я поправят като хората - гумата е чисто нова, не е евтина и не ми се иска да я сменям заради такъв дребен ремонт, но реално такава дупка не може да се поправя безкрайно и не искам пак да попадна на некадърници или лош ремонтен комплект...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Celeborn написа:

Аз правих гърне в Крафт между Бояна и Драгалевци и останах доволен... знам, че и в Дружба работят добре, но за съжаление не се сещам за нищо около Надежда. 

Иначе аз да попитам - заби се рапидка в центъра на една от гумите ми, на възможно най-удачното място за ремонт - тъй като бях на път отидох в първата гумаджийница (в Благоевград), уж оправиха, но след няколко дни пак започна да спада. Чудя се къде да отида в София да я поправят като хората - гумата е чисто нова, не е евтина и не ми се иска да я сменям заради такъв дребен ремонт, но реално такава дупка не може да се поправя безкрайно и не искам пак да попадна на некадърници или лош ремонтен комплект...

Където се съгласят да ти залепят гумата с топла вулканизация, а не да ти сложат фитил. Защото на доста хора не им се занимава, слагат 1 фитил и след време се почват ядовете, човек ще каже, че няма да им платиш за тая работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
На 4/6/2021 at 2:55 PM , Nikola Ivanov написа:

Привет,

Пиша ви, тъй като се нуждая от съвет. Обиколих много сервиза, но явно не могат да ми помогнат.

Притежавам Mitsubishi Carisma 2001 GDI . Малко е стара, но ми върши страхотна работа.

Един от неразрешимите проблеми са спирачките. Педала потъва, когато го натискам, иначе спира :).

Другият промблем е, че се чува странно щракане от таблото, когато променям температурата от "врътката".

Въпросът ми е, дали можете да ми препоръчате сервиз/сервизи, които имат опит с тези проблеми?

Става въпрос за град София .

Малко е късно, но може да помогне на друг. Аз имах Спейс Стар(което отдолу е същото като каризмата) и като цяло май си имат проблеми със спирачките.

При мен първо се беше спукал маркуч на предните - провери си ги дали имат пукнатини и сменяй. За няколко години така и не намерих маркучи за задните - на два пъти в различни сервизи се опитаха да ги сменят - поръчват но се оказва че маркучите не пасват.

После във Варна ходих два пъти в сервиз и дадох около 400лв. Бяха свалили цялата система, вече не помня къде точно ми казаха че е запушването но някъде по тръбопроводите на задните спирачки имаше проблем.

Като цяло не са им добри спирачките - задните ми бяха много слаби на мен - точно ги оправих и продадох колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте!

Може ли някой да препоръча сервиз или добър майстор za Mitsubishi Padjero IV в Пловдив?

Става въпрос за оглед и чек, преди закопуване на Padjero IV дизел!

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Javor minchev написа:

Здравейте!

Може ли някой да препоръча сервиз или добър майстор za Mitsubishi Padjero IV в Пловдив?

Става въпрос за оглед и чек, преди закопуване на Padjero IV дизел!

Благодаря предварително

Търси Милен Загоров.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте,
От скоро съм собственик на Lancer RalliArt и бих искал да попитам за добър сервиз в София. Знам за J auto, но са ми доста далеч. При сериозен проблем вериятно ще отида при тях, но бих се радвал и на други препоръки с малко по-удобна локация.


Благодаря,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...