Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Галерия за забавления


Препоръчано мнение

tmintov - много добър анализ. :good:

Аз искам да спомена само, че катастрофите ми се виждат напълно реални. На Цариградското много често съм виждал подобни неща, особено когато някой бързак догони задръстване и не прецени спирачния път. При дъжд катастрофите са през няколко метра. Но все пак мантинелата не е бетонната стена на тунела и затова изглежда някак по-приемливо. В тунела колите се пръсваха на части при удара в стената, като формулите при състезание. Шофьорът на автобуса наистина ме удиви как го овладя тая гъсеница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 230
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Шофьорът на автобуса и мен ме разби направо. Иглежда все едно дрифти и го прави нарочно. Иначе ми се струваше, че всички карат прекалено бързо. А това, което спомена tmintov, не се ли казваше черен лед- точно защото не се вижда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

От един друг форум...питащия е напълно сериозен и абсолютно неграмотен и необразован... :D

 

Здравеите!

Копих Very Happy си този двигател и искам да му дигна кобутурата за да е по моштен. Във сервис за престъргване на цилиндрите, който да напраи таз работа ли да го дам, или моа и аз да го сварша Question

 

БлАГОДАРИМ!

 

ААА, И Оше един вапрост, верно ли има пласмасови бутала-комплект бето до дигнат оборотите (нешто мме съмнивава това, ама един сусед на село ми го каза, а тои праи коли цал зивот та затва питам)

 

И мола само сиреозни отговори!

 

Те тия по сервизите вземат много пари за престъргване. Най-добре е да си вземеш от онези специалните кръгли пилички. Много голяма играчка е, но става по-хубаво. Само да не се плашиш от работа.

Има такива бутала, но трябва да сложиш и пластмасови ризи с наелоново покритие. Иначе се получава много голямо триене.

То с тия части твоя трабант ще стане над 150 коня .

Браво! Мераклия си ти.

 

Ми на мене ми отне половин час да разчета първия пост.....Дървени бутала препоръчвам. От тея дето на село се ползват за пране или биене на мляко. Дълъг ход на буталото и малък диаметър. Чудна компресия се получава. Може да изкараш сметана или катък.

 

Благодарим на двете смуслени отговори!

Тово с пилата не знам каи ше стане, те стенити са досто дебели.

Чесно кажено ништо не разбрах, от дурвените бутало хубаво ама, откъде се копуват или тря сам да се ги изсдалкам

И сеа в субота говорих с едни пичови дет прат коли и те ми казват че това не се праило въобще. Та мислим да не ме е, пребал тоа, дето копих мотора от него!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като говорех за лудото шофиране в Москва нещо такова имах предвид:

 

http://www.the-device.net/page/x_chaos_kreuzung.php

 

Вярно, че е в Петербург, а не в Москва и че тези катастрофи не станали в един ден, но това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като говорех за лудото шофиране в Москва нещо такова имах предвид:

 

http://www.the-device.net/page/x_chaos_kreuzung.php

 

Вярно, че е в Петербург, а не в Москва и че тези катастрофи не станали в един ден, но това е.

 

:icon_doh: Трябва им знак " внимание път с предимство от всички страни"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук някой много странни катастрофи.Има на едно място и размазано едно от 700 произведени 3000gt VR-4 :( .:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами...пак от друг форум....леко цензурирано, за да няма обидени :icon_angel:

 

От 1999 съм навартял около 70000 , какво ли не съм сменил (3 двигателя) само колата не. Поне изучих задълбочено цялостното устройство на сериятa хххх . Съотношението цена качества според мен си е най добро при ХХХХХ! Very Happy

_________________

Не питай старило , ами патило!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley: Жестка логическа игра :D . Пише, че я давали на кандидатите за работа в Япония. Не е сложна, но трябва да се внимава. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Жестка логическа игра :D . Пише, че я давали на кандидатите за работа в Япония. Не е сложна, но трябва да се внимава. :mitsu-smiley:

 

Това не е много просто, реших го ама ми отне време. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley: По пътищата "вечни" на българия!

Това е чисто новият път Е79 между Монтана и Видин. В началото на миналото лято е пропаднал с около 2 метра заради свлачищата от дъждовете. Виждате мантинелите къде са. Защо пък да не пропадне чисто новият път, в който са вложени еди-колко си средства? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Цитат от вестник Стандарт:

 

"Нашенец отвя КАТ в Австрия с 214 км/ч

Нашият пилот карал "Ферари”, остава без книжка

 

Залцбург. Българин, който явно се е вживял в ролята на Шумахер, профуча с 214 км/ч покрай австрийски катаджии и ги изуми. Фуражките веднага спряха нашенеца и временно му отнеха шофьорската книжка, предаде АПА.

Оказа се, че нашето момче е било всички рекорди по каране с превишена скорост в алпийската държава. Той е профучал по магистрала А10 в местността Лунгау, провинция Залцбург, където заради опазването на околната среда максималната позволена скорост е 100 км/ч. От пресслужбата на полицията в Залцбург казаха за "Стандарт", че шофьорът е по професия автомобилен състезател. От съображения за сигурност не споделиха името му, както и за къде е пътувал. Полицията няма да отнеме ферарито на нашенеца заради състезателното каране. Но той ще се раздели с книжката си за известно време и ще плати глоба. От полицията не поискаха да уточнят стойността на глобата, защото тя се определяла от кметството на съответния район, в който е хванат нарушителят. Там ще решат и колко ще задържат книжката на нашия пилот. От нашето МВР уточниха, че им е докладвано за случая. Шофьорът бил на средна възраст и с чисто криминално досие. Проверка на "Стандарт" сред автосъстезателите установи, че слуховете нарочваха ту един, ту друг известен пилот, че е бил зад волана на колата. Нито един обаче не призна, че се е простил с книжката си. Състезателите дори твърдяха, че научават за случката от "Стандарт".

Нашето момче е сред броящите се на пръсти нарушители, засечени от пътните полицаи на провинция Залцбург. В акцията в петък срещу събота, в която са участвали 138 полицаи, е била засечена скоростта на общо 11 331 коли. Само на девет човека са взети книжките заради превишена скорост и употреба на алкохол. Едва 108 шофьори са карали с повече от 30 км/ч над допустимото. Нашият шофьор е поставил очевидно изумителен за австрийската полиция рекорд.

Диана Динева"

Ако не беше уточнено, че е с Ферари щях да си помисля, че aga е смаял полицаите :D . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ами...на картинка е добре :icon_angel:

Остава и да върви и да няма проблеми... сподели, ако знаеш повече в отделна тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...