Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Филтър K&N за Мицубиши Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,

отскоро съм член на клуба и затова предварително се извинявам, ако темата вече е коментирана.

Става въпрос за филтър K&N, който купих, но в опаковката не присъства показаното на снимката уплътнение. Моделът на филтъра е 33-2392. Обадих се на дилъра и той ме увери, че тези филтри се продават по този начин. Въпросът ми е има ли някой, който се е сблъскал с този проблем и как сте го решили. Не става въпрос за връщане на филтъра.

Автомобилът е Мицубиши Аутлендър 2.4 от 2009 г. Предварително благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , колега малко уточнение дай - кое е това уплътнение ?

https://www.knfilters.com/33-2392-replacement-air-filter ако говорим за този филтър върви с черното което е на картинката.Ако си да ти продали филтър без него значи е такава бройка на която липсва и съответно цената е друга (преоценява се) и цената слиза с колкото прецени търговеца.Ако са ти го продали без него на цена от около 180 лв. някой ще 

пие едно уиски с бадеми за твоя сметка.

33-2392_1.webp

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, проучих обстойно нещата с филтрите K&N  и се оказа, че под горепосочения номер се продават два вида различни филтри, като този, който е необходим за моделите на Мицубиши, на кутията пише "висок". Останалите параметри са едни и същи. Иначе разрешаването на проблема може да стане (изпробвах го и аз), като от класическия филтър се отреже сърцевината с машинка за подрязване на прагове и се намести филтъра на K&N в кутията.  Към момента заради черния петък филтъра от снимката на колегата се продава на 92 лева. Благодаря на Fear за подробния и бърз  отговор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...