Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Lancer Evolution 8/9


Marcas

Препоръчано мнение

Здравейте,

Нов съм тук, но най-накрая имам възможността да закупя Ево 8 или 9 след толкова години чакане и понеже не съм живял в България от много време, ще се радвам, ако някой може да помогне. 

Основният ми въпрос е, колко горе-долу струва на месец или година един такъв еволюшън? 

Колата ще е стокова и ще се кара честичко (почти Дейли драйвър), но с оглед на работата вкъщи може би 2-4 пъти седмично. Аз карам с темпо, така ни научиха в Германия, но не съм рейсър по улиците само в червеният лимит и не ги обичам тези изпълнения. 

Та идеята ми е, какво мога да очаквам като разходи гориво, масло, спирачки и други консумативи? Идеята ми е, че не искам да си купя кола и да си наливам цялата заплата в нея всеки месец, за да я изкарам 2 пъти да се хваля по улиците, а просто да се наслаждавам на шофирането колкото се може повече. 

Знам, че въпросът е труден и мноооооогооо широк, но ще съм благодарен за всякаква помощ.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...