Премини към съдържание

Мнения за Газова Уредба


Препоръчано мнение

Здравеите колеги!!!!

Предстои ми газифициране на автомобила ,а имено  Аутлендьр 2 /XL/  2.4MIVEC .

Предлагат ми като ОПТИМАЛЕН вариянт за газова уредба -AEB , дюзи -HANNA GOLD, компютър-AEB / + комуникация с компютъра на автомобила/

исках и електронно мазане на клапаните  / не вакумно / 

Но най СТРАННОТО и нелогично / за мен /  , че ми обясняват /самите газаджий/ че нямало нужда от допълнително  смазване на клапаните , тъй като над 3500об/мин. компютъра започвал да подава процентно бензин , ОК но през останалото време???????

<<Иначе ще ти вземем парите ако искаш , но е безсмислено !!!!!>>

Та въпроса ми е защо смятат че няма нужда от мазане и  ако някои от вас се е сблъсквал с този проблем и тези марки и има мнения / каквито и да са те / нека сподели , ще съм благодарен.

Благодаря в аванс !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сама по себе си АЕБ е Landi Renzo.

Трябва да искате да сложат мазане на клапаните.

Изпарителя е важно какъв е също.

За него не писахте.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега , ИЗВИНЯВАМ се!

Тъй като се опитвам да правя нещата дистанционно.......много от тях не вървят точно както ми се иска ( уви). 

Landi Renzo или Romano ако не се лъжа.  Мазане ще има ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.  Преди време ми препоръчаха сервиз за газ във Варна и ги ползвах за другата ми кола (Toyota) , останах меко казано очарован от отношението,  цената , изпълнението и т.н. Та ми.спечелиха доверието                      ( с времето). И сега водя преговори за Аутлендъра. Но не съм в БГ и част от преговорите минават чрез ЖЕНАТА  и въобщеееее....След седмица ще видя и  изпробвам резултата на живо .Чакам снимки,  най вече на бутилката                            ( торойдална) и не само веднага ще ги пусна.  Надявам се да си е заслужавало мъките🤣🤣🤣

Успех на всички колеги и БЕЗАВАРИЙНО!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега постави ли си газова уредба ?

Впечатления от работата?

Ако сте доволен от изпълнението и работата на уредбата може ли адреса на газаджийте?

Предстои ми подобно решение на колата Mitsubishi ASX 2.0   MIVEC  2020.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...