Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ПРОБЛЕМ С MITSUNISHI 3 , МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ


Препоръчано мнение

ЗДРАВЕЙТЕ ГРУПА ,

ИМАМ ПРОБЛЕМ С МОЕТО MITSUNISHI 3

КОГАТО ЗАГРЕЕ СВЕТВА ЧЕКА , ЗАПОЧВА ДА ПУШИ КАФЯВ ДИМ И СПИРА ДА ВЪРВИ , НЕ МОЖЕ ДА СЕ ФОРЦИРА .

ДАЙТЕ СЪВЕТ И МНЕНИЕ КАКВО МОЖЕ ДА Е ? 

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО  !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....не сте уточнили мотора кой е, но няма значение , още по въпроса ви, разбрах за какво става дума и най вероятно е отчела грешка 48  GE Actuator или control sleeve position sensor...... това почти на 100%  ще трябва да ремонтирате ГНП-то.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DJ Tymbi написа:

....не сте уточнили мотора кой е, но няма значение , още по въпроса ви, разбрах за какво става дума и най вероятно е отчела грешка 48  GE Actuator или control sleeve position sensor...... това почти на 100%  ще трябва да ремонтирате ГНП-то.....

И АЗ СИ ПОМИСЛИХ , ЧЕ МОЖЕ ДА Е ТОВА НО ИСКАХ И ДРУГИ МНЕНИЯ , А МОЖЕШ ЛИ ДА МИ КАЖЕШ ЗАЩО КАТО Е СТУДЕНА КОЛАТА РАБОТИ ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

53 minutes ago, STOQN79 said:

И АЗ СИ ПОМИСЛИХ , ЧЕ МОЖЕ ДА Е ТОВА НО ИСКАХ И ДРУГИ МНЕНИЯ , А МОЖЕШ ЛИ ДА МИ КАЖЕШ ЗАЩО КАТО Е СТУДЕНА КОЛАТА РАБОТИ ?

....защото тогава не сработва въпросния актуатор или по скоро е в такова положение, че си работи нормално.....когато загрее ,хода му става по голям и от там забива и почва да пуши....възможно е да има и счупено бутало, стружки по електрониката на актуатора и т.н.....

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...