Премини към съдържание

Изгнили греди


Vladikata

Препоръчано мнение

Здравейте имам въпрос колко е спасяемо това положение - греда на купето след задния мост https://imgur.com/a/uBY1i3l

Странното е че по предни и задни бомбета няма никаква ръжда, праговете също са без ръжди, по задните вежди не е кой знае какво.

Та въпроса ми е спасяемо ли е положението или ще се разделяме скоро с галантчо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземете малко чукче или нещо остро и започнете да почуквате около дупката ако звука се променя на "по-солиден" може да бъде спасено и да се завари. Задължително обработете вътрешността и материала отвън след като се завари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MuxoB написа:

Вземете малко чукче или нещо остро и започнете да почуквате около дупката ако звука се променя на "по-солиден" може да бъде спасено и да се завари. Задължително обработете вътрешността и материала отвън след като се завари.

Така и направих за радост там, където се закача задния мост няма щети, и по-напред също. Ще я пращам в най-скоро време на някой заварчик, ако някой от тук познава такъв в София ще се радвам да сподели. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Може да се направи. И аз търся НОРМАЛЕН заварчик и бояджия в София от години... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 4/21/2022 at 11:47 AM , Светльо Ангелов написа:

Може да се направи. И аз търся НОРМАЛЕН заварчик и бояджия в София от години... :rolleyes:

Като я направят ще върна снимков материал, но да адекватните заварчици са малко... 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...